2022-11-10

„Przyjaciółki” - odcinek 241: Niepewna przyszłość

Inga nie bez problemów planuje wakacyjny wyjazd z Rafałem, a potem... ponownie spotyka Łukasza. Gruszewska nie czuje się dobrze w obecnym związku. Patrycja zażegnała kłopoty w salonie, ale wciąż martwi się o zdrowie Wiktora. Zapracowana Anka próbuje odzyskać zaufanie męża. Natomiast Zuza wprowadza w swoim życiu rewolucję!

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Różne perspektywy
Między Ingą a Rafałem dochodzi do spięcia już na etapie ustalania planów wakacyjnych. Programista zarezerwował pobyt all inclusive, bo dobre jedzenie, wypoczynek i relaks to jego definicja udanego wyjazdu. Dla Gruszewskiej liczy się przygoda, spontaniczne wycieczki z plecakiem i odkrywanie nowych miejsc. Niebezpodstawnie partnerowi te wymienione atrakcje skojarzyły się z Łukaszem. Po spotkaniu podróżnika w szkole Marysia jest nim zafascynowana i marzy o wycieczce do Nepalu. Zapobiegawczo mama prosi ją o dyskrecję, aby nie denerwować jej wybranka po porannej kłótni. Inga nie tylko w tym wypadku obawia się wybuchowej reakcji Rafała...

Bez pracy
Kiedy problemy dotykają zawodowej części życia, Zuza czuje się mocno zagubiona. Jako bankowiec często musi podejmować ryzykowne decyzje. Tym razem, niestety, inwestycja okazuje się porażką, narażająca bank na duże straty. Podczas kryzysu w pracy okazuje się, że Markiewicz może liczyć tylko na swojego asystenta Dagmara. Postanawia odejść ze stanowiska, aby zachować twarz i od razu ucieka w życie rodzinne. Chociaż tu pojawia się nadzieja na szczęście. Czy zajęcie się wyłącznie dziećmi i mężem na pewno jej wystarczą?

Romantyczna randka
Nadzieja na lepsze pojawia się także w związku Patrycji i Wiktora. Jeleński już długo nie miał ataku i liczy, że jego krwiak się wchłonął. Zaprosił ukochaną na wyśnioną randkę na łódce. Piknik nad Wisłą sprawia, że zakochani przeżywają romantyczne chwile. Spokój dla obojga może przynieść zaplanowana wizyta kontrolna. Jednak na horyzoncie pojawia się rozprawa. Z powodu zatrucia współpracownik Jeleńskiego prosi o wsparcie. Wiktor niechętnie staje na sali sądowej przeciwko zaskoczonemu Pawłowi. Jak taki stres wpływa na jego zdrowie?

Natłok problemów i obowiązków
Anka próbuje odzyskać stracone zaufanie męża. Paweł karze żonę coraz to nowymi zadaniami w kancelarii i w domu. Na domiar złego Staś planuje wyprowadzkę. Przepracowana Strzelecka spotyka się z Martą. Koleżanka, wyraźnie opierając się o własne doświadczenia, stara się ją przekonać, że stosunek pod wpływem środków odurzających nie mógł być świadomą zgodą na seks. Mieszkające teraz osobno małżeństwo spotyka się w pracy albo przed rozprawami. Czy ich związek przetrwa tę trudną próbę?

Czy Zuza odnajdzie swoje miejsce poza bankiem? Czy rozprawa sądowa, w której stają przeciwko sobie Paweł z Wiktorem, poróżni przyjaciółki? Jaką decyzję w sprawie wyjazdu z Rafałem podejmie Inga?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 241:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat