2022-11-03

„Przyjaciółki” - odcinek 240: Wielka siła kobiecej solidarności

Kiedy jedna z nich potrzebuje pomocy, reszta się mobilizuje. Patrycja lawiruje między kłopotami zdrowotnymi Wiktora a trudnościami w pracy. Inga, Zuza i Anka biorą sprawy we własne ręce. Uruchamiają internetową pomoc, a hasztag #strzygęsięwbabskimblusie bije rekordy popularności. W międzyczasie próbują rozwiązać swoje prywatne problemy.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Nie taka święta…
W życiu Strzeleckich mocne zawirowania. Anka dręczona wyrzutami sumienia przyznaje się mężowi do zdrady. Zwierza się także, że do zdarzenia doszło pod wpływem marihuany, co tylko komplikuje całą sytuację. Paweł wpada w furię i nie tylko zwalnia Marcina, ale także jego współpracownika odpowiedzialnego za przyniesienie pechowych ciasteczek. Kobieta żałuje i prosi partnera o wybaczenie. Czy będzie umiał się na to zdobyć? Co na to Staś, który myślał, że to ojciec kolejny raz był niewierny?

„Kocham Cię”. I co z tym zrobić?
Inga, nadal nieświadoma założonego podsłuchu, postanawia spotkać się z Łukaszem. Rafałowi udaje się po raz kolejny ubiec partnerkę i razem z Hanią krzyżują jej plany. Zabawa w „kotka i myszkę” dobiega końca, a Gruszewskiej udaje się zobaczyć z podróżnikiem. Ten swoimi zasięgami na Instagramie wspiera akcję przyjaciółek i zyskuje w oczach Ingi. Rozmowa schodzi na „niebezpieczne” tory. Z jego ust pada miłosne wyznanie, ale czy nie jest już na nie za późno?

Seks na zgodę
Zuza i Błażej znajdują sposób na rozładowanie męczących ich frustracji. Wspólny trening u Szymona przynosi oczekiwany efekt i para godzi się nie tylko na macie, ale i w łóżku. Jednak Zuza przypadkowo wyjawia prawdę na temat jej i Konrada. Czy para będzie miała dość siły, aby mierzyć się z kolejnymi przeciwnościami? Czy to koniec braku szczerości w ich związku?

Kobieca siła w Internecie
W życiu Partycji same przeciwności. Kłopoty zdrowotne Wiktora rzutują na jego poczucie wartości. Czuje się osaczony przez partnerkę. Doprowadza to do ostrej wymiany zdań. Kochan z pomocą przyjaciółek odzyskuje siły na polu zawodowym. Przeprowadzona przez nie akcja promocyjna lokalu w sieci przynosi pozytywny efekt. Dodatkowo Jeleński odwiedza roszczeniową klientkę i wymusza podstępem usunięcie krytycznego posta na temat Babskiego Bluesa.

Jak Inga zareaguje na wyznanie Łukasza? Czy Anka i Zuza będą mogły liczyć na wybaczenie u swoich mężczyzn?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 240:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat