2023-03-16

„Przyjaciółki” - odcinek 245: Całkowicie nowe wyzwanie

Inga zaniepokojona podejściem Marysi do Łukasza powątpiewa w sens tego związku. Podróżnik stwierdza jednak, że musi zawalczyć o szczęście. Traktuje to jako wyzwanie. Pierwsze rodzicielskie spięcia również między Patrycją a Wiktorem. Dziewczyny zazdroszczą Marcie podejścia do dzieci, która potrafi postawić się na ich miejscu i chętnie dzieli się doświadczeniami z dzieciństwa.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Sprawdzian sił
Łukasz wyznacza sobie za cel dogadać się z Marysią. Chętnie korzysta z rady Marty i próbuje postawić się na miejscu dziewczynki. Rozpoczyna misję: „Pan Domu Challenge”. Mimo że zdaniem Ingi to nie ze sprzątaniem czy zakupami mają problem, on chętnie wyręcza partnerkę i próbuje się włączyć w codzienne życie dziewczyn Gruszewskich.

„Należało mu się, to dostał”
Między Patrycją a Wiktorem pojawiają się pierwsze wychowawcze potyczki. Finalnie Mikołaj opowiada rodzicom, jak doszło do feralnego zdarzenia w szkole i dlaczego pobił kolegę. Dorośli, znając sytuację, stają murem za chłopcem. Wspólnie ze szkolnym psychologiem i wychowawcą udaje się wyjaśnić sytuację. - Prawda zawsze na jaw wychodzi, mój drogi - kwituje Wiktor.

Kradzież czworonoga
Marta przyznaje się Indze, że ukradła psa. Gruszewska ją wspiera i uznaje, że zrobiłaby dokładnie tak samo. Okazując swoje wsparcie, proponuje wspólne wyjście do weterynarza. - We dwie damy radę - mówi, a później obie zgłaszają Bruna na konieczne szczepienia. W drodze powrotnej wpadają na nagrania Anki, która debiutuje na wizji.

Rozmowy na antenie 
Zestresowana Strzelecka docenia, że koleżanki przyjechały ze wsparciem. - Spokojnie to tylko trema - łagodzą jej wątpliwości. Pierwsze medialne wystąpienie prawniczki dotyczy kobiety, która „zawodowo” zajmowała się domem. Obawia się, że po rozwodzie pozostanie z niczym. Anka doskonale rozumie ten dylemat i tłumaczy zainteresowanej stanowisko prawa. Jej wystąpienie w TV śledzi Paweł. Czy zrozumie, gdzie popełnił błąd w relacjach z żoną?

Jak Łukasz spróbuje przekonać do siebie Marysię i czy Inga uwierzy, że mogą zbudować wspólne, rodzinne życie? Czy Anka odnajdzie się w nowym medialnym środowisku?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 245:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat