2023-03-09

„Przyjaciółki” - odcinek 244: Dzieciaki nie są zawsze słodkie

Kłopoty z pociechami dopadają zarówno Ingę, jak i Patrycję. Marysia nie chce zaakceptować partnera mamy, a Mikołaj zaczyna wagarować i okłamywać rodziców. Anka przechodzi trudne rozmowy na temat związku z Pawłem, ale dostaje ciekawą propozycję zawodową. Marta coraz więcej czasu spędza z dziewczynami, wnosząc powiew świeżej szczerości.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

W roli nowego „tatusia” 
Zakochana Inga z radością wita swojego mężczyznę po powrocie z gór. Szybko wybacza mu nieobecność na ślubie Patrycji i Wiktora. Trapi ją jedynie relacja córki i nowego partnera. Marysia zdecydowanie nie akceptuje jej związku z Łukaszem. Mimo że mężczyzna wychodzi z inicjatywą wizyty w sali zabaw, nie czuje się komfortowo w nowej roli. Ponadto dziewczynka okazuje mu wyraźną niechęć.

Na wszystko trzeba czasu
Przyjaciółki dają Indze wsparcie, zapewniając, że Mikołaj także nie od razu polubił się z Wiktorem. Z kolei on także nie jest ostatnio wzorowym synem. Patrycja z mężem przyłapują go na wagarach w szkole. - Dorasta, nie pozwoli nam się nudzić - stwierdza zaniepokojona zachowaniem nastolatka. Czy to koniec małżeńskiej sielanki i nadchodzą rodzicielskie problemy?

Życiowe priorytety
Inga dostaje lekką reprymendę od Marty, której ulewa się po spotkaniu z nową zleceniodawczynią. - Ludzie teraz chcą mieć wszystko, chcą być zakochani, mieć czysty dom, ale nie rozumiem, po co chcą mieć dzieci? – szczerze, chociaż nieco brutalnie, rzuca koleżanka. Tym samym daje Indze do myślenia o jej życiowych priorytetach.

Gwiazda dla telewizji
Anka staje w obronie obcokrajowca, który z powodu braku umiejętności językowych nie potrafi dochodzić swoich praw w rozmowie z policjantami. Świadkiem sytuacji jest klient Strzeleckiej. Podchodzi, zauroczony jej godnym podziwu zachowaniem. - Prawo ma chronić ludzi, a nie ich zastraszać - tłumaczy kobieta swoje motywy pomocy obcemu człowiekowi. Nieoczekiwanie dostaje propozycje pracy w programie telewizyjnym jako ekspert legislacji.

Czy Anka zgodzi się na występ w telewizji? Czy Mikołaj swoim zachowaniem próbuje zwrócić uwagę zajętych sobą rodziców, czy problem leży gdzieś głębiej? Jak Inga przekona córkę do swojego nowego partnera?

„Przyjaciółki” - sezon 21, zobacz odcinek 244:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat