2023-03-23

Anna Smołowik dla POLSAT.PL: Miłość warta jest ryzyka

Jej bohaterka w serialu „Rodzina na Maxa” to matka trójki dzieci otwierająca się na miłość do sporo młodszego partnera. Jakie są odczucia aktorki dotyczące rozwoju postaci? Co zawdzięcza Maxowi i jakie ma rady dla zakochanych? Anna Smołowik w specjalnej rozmowie opowiada także o roli, jaką może odegrać komediowo-obyczajowa produkcja Polsatu w życiu widzów. Nowe odcinki w sobotę o godz. 21:05.

Oglądaj Rodzina na Maxa online na polsatboxgo.pl.

Codzienność matki
- Od wielu lat samotnie wychowuje córki z pomocą teściowej. Zostaje porzucona przez męża i uczy się, że jej rzeczywistość to dzieci - podsumowuje swoją postać Anna Smołowik. Grana przez nią Karolina Berent jest skupiona na dbaniu o rodzinę. - Ważna dla niej jest praca, która ma zapewnić byt i bezpieczeństwo bliskim. Jest skupiona na tym co „zrzuca” na nią codzienność - mówi w rozmowie z POLSAT.PL.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Do góry nogami
Rzeczywistość Karoliny odmienia Max, który z rozpędem kruszy jej uporządkowane życie. - Pojawia się mężczyzna, w którym się zakochuje, dla którego traci głowę - mówi aktorka. - Jednocześnie to początek dylematu. Czy zmiana nie przynosi więcej bólu niż szczęścia? Do tej pory było dobrze, bezpiecznie. Cały świat jej mówi: „nie powinniście”. Jednak pojawiła się miłość, a z nią sporo rozterek - opowiada Anna Smołowik, podkreślając, że wątpliwości co do zasadności tego związku wynikają z różnicy wieku i posiadania dzieci.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Rozkwit zapomnianej kobiecości
Odwaga popłaca, a w tym wypadku owocuje osobistym rozwojem postaci Karoliny. - Może szaleć, myśleć o sobie, chłopak rozbudza ją do życia - podkreśla aktorka. Dodatkowo matka, która zapomniała sama o sobie, ma w wychowaniu wsparcie, którego nawet nie oczekiwała. Co pokazuje rola Maxa? - Nową perspektywę, w której można stworzyć fajne relacje - opowiada Anna Smołowik.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Telewizja Polsat (@polsatofficial)

Rada dla zakochanych
„Rodzina na Maxa” to serial poruszający słodko-gorzkie tematy codziennego życia, które mogą pomóc w podjęciu istotnych decyzji. - Trzeba ryzykować i próbować być ze sobą, gdy pojawia się miłość. Wiele kobiet i mężczyzn może się zainspirować tą opowieści, że warto ryzykować, aby odnaleźć szczęście. Miłość popłaca - mówi Anna Smołowik.

Rodzina na Maxa w sobotę o godz. 21:05  w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat