2023-03-08

Zwycięzca 7. edycji „Hell's Kitchen” znów w programie

Jarek Gruda gościem specjalnym drugiego odcinka ósmego sezonu show. Najlepszy kucharz siódmej odsłony programu miał okazję poznać uczestników. Spotkanie miało miejsce w restauracji prowadzącego Mateusza Gesslera, do której jedna z drużyn została zaproszona w ramach nagrody za wygranie challenge'u. „Hell's Kitchen ”w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Po stażu u Mateusza Gesslera
Jarek Gruda był jednym z dwunastki uczestników siódmej edycji programu, emitowanej na antenie Polsatu jesienią 2022 roku. Po tygodniach wytężonej pracy w kuchni został ogłoszony zwycięzcą podczas specjalnej transmisji na żywo. Jego obecność w lokalu Mateusza Gesslera była powiązana ze stażem u szefa, który jest elementem nagrody w show.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez JAJO (@jarek.gruda)

Kulinarne plany i marzenia
Pochodzący ze Strzelewa kucharz przeszedł casting do jednej z wcześniejszych edycji „Hell's Kitchen”, ale ze względu na życiowe wybory wziął udział w siódmym sezonie show Polsatu. Do gastronomii trafił po liceum, a następnie pracował w czterech lokalach, między innymi jako pizzerman. W wolnych chwilach rozwija pasję muzyczną, grając w zespole na perkusji. Jego marzeniem jest stworzenie lokalu serwującego śniadania. W sezonie letnim planuje prowadzenie dwóch foodtrucków.

„Hell's Kitchen” - edycja 8, zobacz odcinek 2:

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat