2023-03-09

Fotograf gwiazd w „Hell’s Kitchen”. Zobacz jego zdjęcia!

Arkadiusz Kryśkiewicz na co dzień pracuje z aparatem i kamerą, a w wolnych chwilach uwielbia gotować. Ceniony fotograf, który znany jest z bardzo odważnych sesji, wszedł do show kierowanego przez Mateusza Gesslera, aby sprawdzić się w nowym otoczeniu. Jak sam przyznaje, to dla niego ogromne wyzwanie. Czy jego dania będą zachwycały tak samo jak zdjęcia? „Hell’s Kitchen” w środę o godz. 21:10 w Polsacie.

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Gwiazdy na sesji
Arkadiusz Kryśkiewicz w mediach społecznościowych znany jest jako Arcadius Mauritz. Przed jego obiektywem stanęły już m.in. Alicja Bachleda-Curuś, Julia Kamińska, Magda Boczarska, Maja Hyży, Patricia Kazadi, Agnieszka Kaczorowska, Olga Kalicka, Natalia Przybysz.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arcadius Mauritz (@arcadiusmauritzofficial)

Entuzjastyczne komentarze
Pod postem z ogłoszeniem o udziale w programie „Hell’s Kitchen” posypały się gratulacje od gwiazd. Swoją radość i entuzjazm wyrazili między innymi tancerz „Dancing with the Stars” Rafał Maserak, uczestniczka 11. edycji „Tańca z Gwiazdami” Anna Karwan oraz Julia Kamińska, gwiazda 18. sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arcadius Mauritz (@arcadiusmauritzofficial)

Obawa i ekscytacja
Arkadiusz Kryśkiewicz nie ukrywa, że udział w programie to dla niego wyjście ze strefy komfortu, ale i okazja do nauki. - Powiem szczerze, że się boję. Mam ścisk żołądka za każdym razem, kiedy myślę o tym wyzwaniu, ale z drugiej strony jaram się, co ta przygoda może mi przynieść, czego może mnie nauczyć przede wszystkim. Bo to, że czegoś mnie nauczy, jest stuprocentowo pewne i już samo w sobie stanowi dla mnie ogromną wartośc - mówił w mediach społecznościowych.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Arcadius Mauritz (@arcadiusmauritzofficial)

„Hell's Kitchen” - edycja 8, zobacz odcinek 2:

Hell's Kitchen w środę o godz. 21:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat