2022-11-03

Jarek Gruda specjalnie dla POLSAT.PL. Zobacz wideo!

Zwycięzca siódmej edycji programu „Hell's Kitchen” o swojej wygranej. W wyjątkowej rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Jarek Gruda opowiada o tym, jak zapamięta dziesięć wymagających tygodni w kulinarnym reality show. Które momenty najmocniej utkwiły mu w pamięci? Na co przeznaczy nagrodę główną w wysokości 100 tysięcy złotych? W jaki sposób kucharz planuje wykorzystać inne wyróżnienie, którym jest staż w jednej z restauracji szefa Mateusza Gesslera?

Oglądaj Hell's Kitchen online na polsatboxgo.pl.

Niesamowita radość
- Jestem bardzo szczęśliwy, bo to kosztowało mnie kawał serducha - nie kryje wzruszenia zwycięzca siódmej serii „Hell's Kitchen”. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go Jarek Gruda podkreśla, jak cieszy się, że w finale był z Anną Anklewicz, bo „oboje dali z siebie dziesięć tysięcy procent”. 27-latek ze Strzelewa po ogłoszeniu werdyktu długo odczuwał silne emocje.

Najlepsze momenty
Przygoda z show dobiegła końca, ale Jarek Gruda chętnie podsumowuje wydarzenia z ostatnich dziesięciu tygodni. - Najbardziej zapamiętam serwis pierwszy, który miałem okazję wydać jako kapitan - ujawnia. - Z kar... tarcie chrzanu (śmiech). Strasznie bolały zatoki - sięga pamięcią uczestnik.

Pieniądze, ale i doświadczenie
Jarek Gruda zgarnął czek o wartości 100 tysięcy złotych i staż w jednej z restauracji Mateusza Gesslera. - Chciałbym wyciągnąć z tego jak najwięcej technicznych rzeczy. Takich podstaw, których nie miałem. Chciałbym się też nauczyć gotować trochę inaczej, niż gotuję teraz - zapowiada uczestnik. Na co dokładnie przeznaczy wygraną pieniężną?

  

„Hell's Kitchen” - edycja 7, zobacz odcinek 10:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 7. edycji Hell's Kitchen w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat