2023-02-27

Muzyczne gwiazdy na starcie 7. edycji „Ninja Warrior Polska”

W pierwszej odsłonie wiosennego sezonu wyjątkowe osobowości na torze przeszkód! Sportowe wyzwanie podjęli między innymi Jakub „Czaplay” Czaplejewicz z zespołu Enej, syn Justyny Steczkowskiej, Leon Myszkowski, oraz... sam Elvis Presley! Do tego Michał Milowicz ze specjalnym występem. Nowe odcinki „Ninja Warrior Polska” we wtorek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Rock'n'roll wiecznie żywy
Dla rozluźnienia startujących ninja, pierwszy odcinek siódmej serii rozpoczyna występ polskiego Elvisa Presleya. Nazywany w ten sposób Michał Milowicz to znany aktor i uczestnik siedemnastego sezonu programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ale to nie jedyny Elvis, który stanął na starcie trasy w tym odcinku...

Pozostali goście specjalni
W programie poza sportowymi herosami popularni Jakub „Czaplay” Czaplejewicz, członek zespołu Enej oraz Leon Myszkowski, syn Justyny Steczkowskiej. Czy artyści są równie wysportowani, co muzykalni?

Co w 7. edycji „Ninja Warrior Polska”?
Tor eliminacyjny klasycznie składa się z sześciu, w każdym odcinku innych, przeszkód. W pierwszym odcinku siódmego sezonu przebiega następująco: Bieg parkourowca 2, Zjazd na linie, Szalony bieg, Droga rowerowa, Obrót pierścienia i Krzywa ściana. Zawodnicy muszą wykazać się nieprawdopodobną sprawnością fizyczną. Potrzebne są siła, szybkość, gibkość i spryt. To nadal nie wszystko - niezwykle ważna jest także psychika.

„Ninja Warrior Polska” - edycja 7, zobacz odcinek 1:

Ninja Warrior Polska we wtorek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat