2023-02-02

„Ninja Warrior Polska”: 7. edycja od 28 lutego w Polsacie

Kolejna odsłona ekscytujących sportowych zmagań na arcytrudnym torze przeszkód. Ponad stu osiemdziesięciu zawodników i jeden cel - wspiąć się na Górę Midoriyama. Szczyt wciąż czeka na zdobycie w polskiej edycji międzynarodowego hitu. Czy uda się to w siódmym sezonie? „Ninja Warrior Polska” od 28 lutego 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Rywalizacja o miejsce w finale
Program „Ninja Warrior Polska” to edycja światowego fenomenu, który narodził się 25 lat temu w Japonii. Uczestnicy muszą przejść wyjątkowy tor przeszkód mierzący 150 metrów. Na widzów czeka sześć odcinków, w których zawodnicy zmagają się z dwoma torami: eliminacyjnym i półfinałowym oraz wielki finał, do którego przechodzi czwórka najlepszych z każdej odsłony zmagań. Stawką jest tytuł Wojownika Ninja oraz 150 tysięcy złotych. 

  

Góra Midoriyama czeka
W dotychczasowych sześciu polskich edycjach doszło do zaledwie jednej próby wejścia na Górę Midoriyama. Zawodnikiem, który dotarł najdalej w historii był w 4. edycji Igor Fojcik. Czy znajdzie godnego rywala? Wiosną 2023 roku w programie ponad 180 zawodników, wśród nich wiele kobiet, których liczba z sezonu na sezon stale rośnie. W roli prowadzących niezmiennie Karolina Gilon, Jerzy Mielewski i Łukasz „Juras” Jurkowski. - Czas szybko leci, a nasi zawodnicy dorastają na naszych oczach. Mam nadzieję, że w końcu doczekamy się zwycięzcy „Ninja Warrior Polska”! - mówi pierwszy z komentatorów. - Spodziewam się, że ta siódemka okaże się szczęśliwa i ktoś wdrapie się na tę piekielnie trudną górę Midoryiama! - dodaje dziennikarz sportowy.

Goście specjalni
Na torze zaplanowano także biegi znanych i lubianych. Wśród nich w siódmej edycji show się między innymi aktorka Sonia Bohosiewicz, muzyk z zespołu Enej - Jakub „Czaplay” Czaplejewicz czy najsilniejszy Polak, Mariusz Pudzianowski.

  

Ninja Warrior Polska od 28 lutego we wtorek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat