2023-02-02

Karolina Gilon o siódmym sezonie „Ninja Warrior Polska”

Prowadząca show zapowiada zmagania uczestników na wymagającym torze. Karolina Gilon mówi o tym, dlaczego tak trudno jest zdobyć Górę Midoriyama. Ma jednak nadzieję, że kandydaci do wejścia na szczyt pokażą się z jak najlepszej strony. Co jeszcze czeka fanów programu „Ninja Warrior Polska”? Nowe odcinki sportowego show wiosną 2023 roku w Polsacie.

Oglądaj Ninja Warrior Polska online na polsatboxgo.pl.

Walka trwa
Głównym celem, którego nie zdobył w programie jeszcze nikt, jest Góra Midoriyama. Zdaniem Karoliny Gilon to trofeum jest tak cenne, bo nie dla wszystkich. - Ją nie tak łatwo zdobyć. Gdyby było łatwo, to więcej osób na świecie by ją zdobyło. Ale niestety, ta góra to jest wisienka na torcie dla najlepszych, ale kto wie, może w siódmej edycji to właśnie się wydarzy - mówi Karolina Gilon. Do tej pory próbę wejścia na najwyższy punkt podjął tylko Igor Fojcik w czwartej serii programu. Czy któremuś z uczestników uda się w końcu przebić ten wynik? - Naprawdę to będzie mocna edycja, mocni zawodnicy, którzy mają ogromną szansę, aby wejść na szczyt - dodaje prezenterka.

Znani i lubiani na torze
„Ninja Warrior Polska” to program, którzy przyciąga uwagę nie tylko ludzi związanych ze sportem. Swoich sił próbowali już między innymi Piotr Mróz, Jacek Jeschke i Monika Miller. Czy fani mogą się spodziewać kolejnych wielkich nazwisk? - Będą gwiazdy na torze. To jest zawsze fajna niespodzianka dla naszych widzów, żeby zobaczyli jak ich ulubieńcy i ulubienice poradzą sobie na torze Ninja Warrior - odpowiada Karolina Gilon. - Na pewno to nie będę ja. Ja się boję tego toru, on jest straszny, przerażający! Dlatego wielki szacun dla wszystkich, którzy tam startują - stwierdza.

  

Ninja Warrior Polska od 28 lutego we wtorek o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Ninja Warrior Polska” na Instagramie - @ninjawarriorpolska

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat