2023-02-01

Łukasz Palkowski: Kulisy polityki w serialu „Wotum nieufności”

Bezwzględna walka o władzę, intrygujące postacie i kryminalna zagadka. Liczący sześć odcinków serial to fascynująca podróż, która ukazuje, jakie mechanizmy rządzą we współczesnym świecie. Jak wygląda rywalizacja o najwyższe państwowe stanowisko w wyjątkowych okolicznościach? Co jeszcze mówi reżyser Łukasz Palkowski? „Wotum nieufności” od 27 lutego w poniedziałek o godz. 21:00 w Polsacie.

Oglądaj Wotum nieufności online na polsatboxgo.pl.

Dlaczego warto oglądać serial „Wotum nieufności”?
Produkcja jest adaptacją książki o tym samym tytule napisanej przez jednego z najpopularniejszych pisarzy w Polsce, Remigiusza Mroza. Dla jej czytelników historia jest dobrze znana, ale dla pozostałych widzów? - To bardzo ciekawa podróż w kulisy polityki - mówi Łukasz Palkowski. Widzowie mogą liczyć także na inne emocje. - Jest tajemnica czy wątek kryminalny, który toczy się gdzieś się „pod spodem” tej całej opowieści. Mam nadzieję, że ona zafascynuje widzów tak samo, jak twórców - dodaje reżyser produkcji.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Polsat Box Go (@polsatboxgo)

Bez kalek z realnego świata polityki
Główną osią fabuły jest rywalizacja o fotel prezydenta, którą prowadzą Patryk Hauer (Antoni Pawlicki) i Daria Seyda (Katarzyna Dąbrowska). Osadzona jest we współczesnych czasach, ale... - Nie ma bezpośrednich przełożeń. Nie jest naszym celem, żeby portretować scenę polityczną. Opowiadamy o świecie, a nie konkretnych politykach - zaznacza Łukasz Palkowski.

  

Wotum nieufności w poniedziałek o godz. 21:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat