2023-01-26

„Pierwsza miłość” - odcinek 3547: Szok i... terapia

Magda martwi się, że będzie musiała pozostać na obserwacji psychologicznej w szpitalu, a to źle wpłynie na jej opinię w szkole. Kalina obiecuje wspierać ją i aktywniej uczestniczyć w jej życiu. Siostra opowiada o trudnym dorastaniu z surowym ojcem, który miał własną wizję wychowywania najmłodszej córki. Wtedy postanawia poważnie porozmawiać z Leonem.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Marysia jest załamana tym, co zobaczyła u Wenerskiego. Jakub próbuje wytłumaczyć niezręczną sytuację. Czy jego argumenty ją przekonają?

Lucynka jest załamana ilością prac, które musi wykonać, zanim mama Lusi wprowadzi się do nowego mieszkania. Z pomocą przychodzi Brian z własną wizją wystroju wnętrza, ale nie do końca przekonują ją nowatorskie metody.

Laura jest roztrzęsiona ostatnimi wydarzeniami i radzi się kuzynki, co ma robić z rosnącym w jej sercu uczuciem. Marta jest rozdarta. Nie podoba jej się cała ta sytuacja. Chce pomóc, ale zależy jej też na Marysi. Tymczasem Kinga ma pomysł jak, choć na chwilę, oderwać kuzynkę od sytuacji, w której się znalazła.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.