2023-01-23

„Pierwsza miłość” - odcinek 3544: Potrzeba więcej czasu

Wenerski jest wdzięczny Marysi za pomoc w znalezieniu zajęcia dla jego krnąbrnego syna. Zaprasza ją do teatru, jednak obietnica dana Julce sprawia, że ona nie może z nim iść. Jakub wyraźnie jest niezadowolony, bo po raz kolejny potrzeby córki oraz Michała stają się ważniejsze od niego. W trakcie lunchu mają okazję szczerze ze sobą porozmawiać.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

Marta i Marcin martwią się o Emilkę, która nie powinna była prowadzić samochodu po lekach podanych jej przez Bartka. Okazuje się, że ma powody, dla których nie chciała nocować w Wadlewie. Ukochany postanawia interweniować w tej sprawie u teścia.

Julita kłóci się z Ludwikiem, który ostatecznie zwalnia się z baru. Jak długo lokal bez szefa kuchni da radę funkcjonować? Ola namawia przyjaciółkę do sprzedaży tego miejsca. Okazuje się to nie być wcale takie proste, a obowiązki i zadłużenie piętrzą się bezlitośnie. Kierująca Blue Moon dziewczyna nie ma wyjścia i musi podjąć pewne stanowcze kroki.

Filip nie jest łatwym do życia współlokatorem, ale dziwnym zbiegiem okoliczności z całej trójki tylko on w tej chwili przynosi jakikolwiek dochód. Anka i Biały będą musieli rozejrzeć się za nową pracą.

Kindze nadal trudno porozumieć się z dorastającym i upartym Tomkiem. Jest zaskoczona tym, że syn naprawdę planuje wyprowadzkę z domu. Zastanawia się, skąd wziął pieniądze na realizację swojego postanowienia.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.