2023-01-24

„Pierwsza miłość” - odcinek 3545: „Aż tak to widać?”

Roman wie, że córka wiele przeszła w więzieniu i niełatwo będzie jej wrócić do normalności. Chce ją wspierać jak tylko może. Bartek również stara się pomóc na swój sposób. Ewelina decyduje się wreszcie stawić czoła swoim lękom. Nagle postanawia wyjść do miejscowej świetlicy. W Wadlewie jest ktoś, kto dobrze rozumie, co w tej chwili przeżywa.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Piotrek chce się dowiedzieć czy Ewa miała coś wspólnego z tym, co się stało z Miłką. Wykorzystuje do tego dawne znajomości i sprawdza nagrania z miejskiego monitoringu.

Lucynka jest w rozterce. Z jednej strony bardzo się cieszy, że wreszcie otrzymała z Kaśką status rodziny zaprzyjaźnionej. Dzięki temu będzie mogła zaprowadzić Lusię do jej nowego mieszkania. Smuci ją jednak fakt, że jej brat Szymon zdecydował się opuścić Polskę. Chce to zrobić natychmiast po tym, gdy zakończy się jego rozprawa w sądzie.

Marysia pomaga Michałowi w pakowaniu. Nadchodzi dzień jego wyprowadzki. W tym czasie Emilka przenosi się do Wadlewa, a Melisa postanawia właśnie je opuścić. Kto stoi za tą nagłą decyzją?

Tomek postanawia sam pojechać na rozprawę. Kinga bardzo przeżywa to, że syn nie chce, aby była wtedy przy nim. Martwi ją też, jaka kara będzie mu zasądzona. Czy chłopaka czeka pozbawienie wolności? Janek próbuje uspokoić żonę i zaprasza ją na wspólną kolację.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.