2022-12-31

Krzysztof Ibisz: Kocham co roku prowadzić imprezy sylwestrowe

Dziennikarz i prezenter mówi o wspólnym świętowaniu. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza, dlaczego warto oglądać Sylwestrową Moc Przebojów 2022 oraz z jakiego powodu Park Śląski to kultowe miejsce na ostatnią imprezę w roku. Za jakie szczególne zadanie podczas tego wydarzenia Krzysztof Ibisz ręczy głową?

Jaki był 2022 rok?
- Dla mnie bardzo dobry. Prywatnie cudowny, bo urodził się mój synek, Borys - odpowiada Krzysztof Ibisz. - Na ten kolejny życzę wszystkim, żeby spełnił pokładane w nim nadzieje, dał pokój na świecie, więcej spokoju, powodów do uśmiechu i zadowolenia - dodaje.

Jak zabawa, to tylko w tym miejscu!
Dlaczego zdaniem dziennikarza i prowadzącego Sylwestrową Moc Przebojów 2022 w ostatni wieczór roku warto być z Polsatem? - Jesteśmy w Parku Śląskim, a nie na samym stadionie, bo chcemy jeszcze bardziej wyjść do naszych widzów. Marzy nam się kilkadziesiąt tysięcy osób pod sceną - podkreśla. - Śląska publiczność jest niesamowita, ponieważ tam ludzie kochają się bawić. Jest cały czas obecna tradycja weekendowych zabaw, a w końcu tegoroczny Sylwester wypada w weekend, więc jesteśmy pewni, że ten Park w nocy będzie pełen - zauważa w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go.

W rodzinnej atmosferze
- Ze sceny popłynie mnóstwo dobrej energii od artystów zaprzyjaźnionych z Polsatem. Jak zawsze będzie to jedna wielka rodzina, która wspaniale będzie się bawiła w kultowym dla nas miejscu, jakim jest aglomeracja śląska. Zrobimy wszystko, żeby to była niezapomniana noc - zapewnia Krzysztof Ibisz. - Kocham prowadzić imprezy sylwestrowe! To dla mnie bardzo ważne, że co roku mogę być z widzami. Poza tym to odpowiadam za to, żeby północ była o północy. Ręczę za to głową! - żartuje.

  

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat