2022-12-31

Doda: W Sylwestrową Moc Przebojów absolutny odlot!

Gwiazda w rozmowie z POLSAT.PL zdradza szczegóły kosmicznego występu w Parku Śląskim. Na scenie obok niej Maryla Rodowicz i Cleo oraz... ludzka rakieta! Co jeszcze mówi Doda i jakie niespodzianki przygotowała dla swoich fanów na ostatni występ w 2022 roku? Zobacz również jej spektakularne występy na Sylwestrowej Mocy Przebojów 2022 roku.

Rakieta dla gwiazdy
Nad kosmiczną i szokującą choreografią występu w Parku Śląskim Doda pracowała z Tomaszem Barańskim. - Znamy się już bardzo, bardzo długo i rozumiemy bez słów. Tomek jest bardzo odważny w przygotowaniu różnych rozwiązań scenicznych. To artysta i tak, jak ja, lubi rzeczy, które szokują i nie są pójściem na łatwiznę - twierdzi wokalistka. - Mamy swoje humory i też już je rozumiemy - dodaje. W rozmowie z POLSAT.PL gwiazda ujawnia także szczegóły swojego występu podczas Sylwestrowej Mocy Przebojów. - Będę wychodzić z rakiety... ludzkiej! Mamy więc kilka fajnych pomysłów - zdradza.

Nie tylko solo
- Występuję z Cleo i Marylą. Miałyśmy okazję śpiewać razem w Opolu. Teraz wykonamy razem „Sing, sing” i „Małgośka” - mówi Dorota Rabczewska o show przygotowanym na 31 grudnia 2022 roku. - Bardzo lubię te piosenki. Znam większość utworów Maryli i cieszę się, że możemy z dziewczynami razem występować, bo też prywatnie bardzo je lubię - podkreśla.

Rok spełniania marzeń
Wokalistka docenia, że 2022 rok był dla niej bardzo udany zarówno prywatnie, jak i zawodowo. - Po dziesięciu latach nagrałam świetną płytę. Był to dla mnie ogromny szok, że stała się złota przed premierą, a zaledwie miesiąc później okryła się platyną. Spełniło się marzenie i moje single były grane w radiu - przyznaje Doda. - Myślę że też warty podsumowania i wspomnienia jest recital, który był niesamowitym wydarzeniem muzycznym i emocjonalnym, kiedy cała publiczność, jaka zebrała się, żeby świętować moje dwudziestolecie, śpiewała mi „Sto lat” - mówi o koncercie podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022.

  

Na Sylwestrową Moc Przebojów 2022 zaprosili Telewizja POLSAT i Województwo Śląskie. Współorganizatorami byli Park Śląski, Stadion Śląski, a patronami medialnymi Radio Zet i Interia.

Sylwestrowa Moc Przebojów 2022 - zobacz koncert:

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat