2022-12-05

„Pierwsza miłość” - odcinek 3511: Może da się coś zrobić?

To bardzo ważny dzień dla Lucynki, która jest podenerwowana przed pierwszym spotkaniem z matką Lusi. Nie wie, jak przygotować się na tę szczególną wizytę i zaczyna mieć pewne wątpliwości. W trudnych chwilach może jednak zawsze liczyć na stanowczość Szymona oraz wsparcie Kaśki. Na miejscu poznają ze szczegółami całą historię dziewczynki i jej rodziny.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Kinga martwi się sekretami, które Marta dzieli z jej mężem i czuje lekką zazdrość. Radzi się Marysi, co powinna zrobić w tej sytuacji. Przyjaciółka stara się ją uspokoić i przypomnieć jakim człowiekiem jest Janek, który tyle dla niej zrobił i bardzo ją kocha.

Piotrek postanawia poważnie porozmawiać z Miłką o łączącej ich relacji i przyszłości ich związku. Wygląda na to, że kochankowie inaczej postrzegają kilka wspólnych kwestii.

Do biura Wekslera wraca przygaszony Brian. Współpracownicy dziwią się jego stanem i dopytują o kulisy powstawania reality show w Wadlewie.

Zirytowany Tomek żali się Leonowi na zbyt długi czas, jaki zajmuje zdobycie prawa jazdy. Chciałby już teraz zaimponować Jolce, podjeżdżając samodzielnie pod szkołę. Wpada na pewien pomysł jak przyspieszyć naukę prowadzenia pojazdu. Zapowiadają się kłopoty, a sytuacja wymyka się spod kontroli.

Pierwsza miłość od poniedziałku do piątku o godz. 18:00 w Telewizji POLSAT.