2022-11-21

„Przyjaciółki”: Reakcje fanów na finał 20. sezonu. Co mówią?

„To już koniec?” Ostatni odcinek 20. serii jak zwykle zaskoczył zagorzałych wielbicieli produkcji. Na kontach społecznościowych serialu jeszcze przed jego emisją rozgorzała dyskusja o tym, jakie będą dalsze losy Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy. Co widzowie sądzą o tym, co przygotowali scenarzyści na finał sezonu? Czego spodziewają się w kontynuacji serialu „Przyjaciółki”?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Czy Wiktor przeżyje?
Patrycja czeka na szpitalnym korytarzu na informację o tym, czy powiodła się operacja jej partnera. Widzowie nie dowiedzieli się jednak, jaką wiadomość ma dla niej jeden z chirurgów. Co na to fani? „Mi się wydaje, że nie umrze. Będzie bardzo długo dochodził do siebie, ale przeżyje. Jakby Wiktor umarł, to Patrycja by się nie pozbierała” „Wątpię, żeby lekarz informację o jego śmierci przekazał Patrycji przy Mikołaju... Więc przeżyje”, „Pechowa ta Patrycja”, „Chcę zobaczyć ich ślub w kolejnym sezonie” - czytamy  w komentarzach.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

W obronie Anki
Marta staje po stronie przyjaciółki podczas kłótni z jej mężem. Paweł zdradza jej sekret: została zgwałcona i zabiła swojego oprawcę, za co siedziała w więzieniu. „Marta to jest super postać! Strasznie ją polubiłam. A ten Paweł to bucem i chamem był od samego początku”, „Zachował się okropnie. Czy adwokatów nie obowiązuje tajemnica zawodowa? Miesza sprawy zawodowe z prywatnym życiem”, „Co ta Anka w nim widzi?” „Marta bardzo pasuje do dziewczyn. Fajnie by było, gdyby została w serialu z nimi” - piszą internauci.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Kolejny były Ingi
Inga zrywa z partnerem, gdy odkrywa, że celowo, kierowany zazdrością, zamknął ją w mieszkaniu, kradnąc telefon. „Jestem dumna, że w końcu przejrzała Rafała i woli być sama niż z nim”, „W końcu bez Rafała! Huuura!”, „Czekam na następny sezon, bo Inga musi być z Łukaszem”, „Prawdziwie rycerze przybyli z odsieczą! I to jest prawdziwa miłość i szacunek do matki swojego dziecka” - wspominają fani o Robercie i Andrzeju, którzy wybawili Ingę z pułapki.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Kariera i życie na rozdrożu
Zuza dostaje propozycję pracy w Berlinie, ale się waha, wolałaby zostać z przyjaciółmi. Za to Błażej bez konsultacji z nią, już planuje ich przyszłość za granicą. „Pewnie zostawi Błażeja i razem z dziećmi wyjedzie, a w nowym sezonie wrócą”, „Myślę, że zaryzykują. Wyjadą, a Zuzka będzie wpadać do przyjaciółek na weekendy”, „Ten serial bez Dagmara nie istnieje” - komentują ci, którzy tak jak bohaterka również przywiązali się do jej asystenta.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Czwartkowa nostalgia
Fani są jednak zgodni co do jednego: będą tęsknić za serialem. „Weź tu, czekaj do wiosny, po takim zakończeniu. Emocje jak nie wiem”, „I co ja będę oglądać? Za krótkie sezony”, „Czwartkowy wieczór bez „Przyjaciółek” to wieczór stracony...”, „Już czuję brak. Oby do następnego sezonu” - piszą. Niektórzy, czekając na nowe odcinki, planują obejrzeć wszystkie od początku. Dwadzieścia sezonów serialu „Przyjaciółki” jest dostępnych w Polsat Go i Polsat Box Go.

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 242:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat