2022-11-17

„Przyjaciółki”: Aktorki rozwiązują quiz z własnego serialu. Wideo!

Z okazji jubileuszu produkcji Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer zgodziły się podjąć wyzwanie i odpowiedzieć na pytania dotyczące wcześniejszych sezonów. Ponieważ przez 10 lat emisji w Polsacie serial obfitował w wiele wydarzeń w życiu Patrycji, Ingi, Zuzanny i Anki, zadania okazały się wymagające. Czy znasz „Przyjaciółki” lepiej niż one same?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Zagadkowe sceny
Aktorki na podstawie kadrów zaprezentowanych im fotografii miały odgadnąć, jakie były okoliczności wydarzenia i którego momentu z życia ich postaci dotyczyły. Jak poradziły sobie z pytaniami i jakie ciekawostki z planu przy okazji zdradziły?

Ilu partnerów miała Inga?
- Nie wiadomo jak ich liczyć - zastanawia się Małgorzata Socha już na początku zabawy. To właśnie ona najszybciej powinna sobie poradzić, ale ma trudności i nie jest odosobniona. Okazuje się, że koleżanki serialowej Ingi również mają z tym całkiem spory kłopot. Czy ostatecznie udało im się podać odpowiedź? Jakie komentarze padły w trakcie?

Definicja przyjaźni
Małgorzata Socha i Anita Sokołowska odpowiedziały też na ważne i pozornie tylko proste pytanie. Uzupełniły zdanie „Przyjaźń to...” i wymieniły trzy cechy prawdziwego przyjaciela. Co powiedziały?

20 sezonów serialu „Przyjaciółki”. Gdzie oglądać?
Jeżeli chcesz sprawdzić swoją pamięć i zobaczyć wspominane przez gwiazdy sceny, cały serial „Przyjaciółki” dostępny jest w Polsat Go i Polsat Box Go.

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat