2022-11-18

„Przyjaciółki”: Podziękowania wideo od gwiazd serialu

0

Anka, Zuza, Patrycja i Inga są razem już 10 lat. Ze sobą i ze swoimi fanami. Po zakończeniu 20. sezonu Joanna Liszowska, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer opublikowały wzruszający film, którym okazały swoją wdzięczność wielbicielom produkcji. W odpowiedzi również internauci nie szczędzili ciepłych słów w kierunku aktorek. Aż łza kręci się w oku!

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Społeczność fanów
Tuż po finałowym odcinku 20. sezonu serialu „Przyjaciółki” na kontach społecznościowych produkcji pojawił się film nagrany specjalnie dla wielbicieli przygód dziewczyn. A jest ich niemało na różnych serwisach. Aktorki trzymając bukiet kwiatów, zwróciły się do nich ze wzruszającymi i płynącymi z serca słowami.

Podziękowania aktorek
- Absolutne łzy wzruszenia kieruję w waszą stronę, ale też takiego szczęścia, że jesteście z nami, że nas oglądacie, akceptujecie, że nam kibicujecie - mówi w filmie Anita Sokołowska. - Robimy to dla was, bo bez was nie ma nas. Dziękujemy wam bardzo. Dzięki wam, dziesieć lat - dodaje Joanna Liszowska. - Myślę, że wy też nie myśleliście, że zaprzyjaźnimy się na tak długi okres. Oby ta przyjaźń trwała jak najdłużej - podsumowuje Małgorzata Socha.

Fala serdeczności
W odpowiedzi na nagranie fani skierowali wiele miłych słów w stronę gwiazd. „A my dziękujemy za dawkę cudownych emocji - od uśmiechu, poprzez łzy, do refleksji”, „Dzięki Wam uświadomiłam sobie, że nawet mając rodzinę, można mieć przyjaciółki, tylko trzeba chęci do tego, a nie wykręcać się, bo: dom, dzieci, praca, mąż”, „Uwielbiam was od pierwszego odcinka. Jesteście najlepsze!”, „Dziękuję za ten sezon i czekam na następny” - czytamy w komentarzach.

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 242:

Dziękujemy za wspólne oglądanie 20. sezonu serialu Przyjaciółki w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze