2022-10-01

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - odcinek 5. Oglądaj!

0

Zawodowo wspięła się na szczyt i jest gwiazdą, lecz wiele oddałaby za pasmo sukcesów w życiu prywatnym. Miłosne związki Doroty Rabczewskiej, znanej fanom jako Doda, nie ułożyły się właściwie, ale artystka chce kochać i być kochana. Postanowiła spróbować czegoś totalnie nowego i poddać się eksperymentowi przed kamerami Polsatu. Na dodatkowe emocje zaprasza Polsat Go! Oglądaj „DODAtek. 12 kroków do miłości”.

Oglądaj DODAtek. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Tutaj wszystko się zaczęło
Podróż sentymentalna do początków kariery to doskonały pretekst, żeby podsumować przebytą drogę. Dla Doroty Rabczewskiej takim miejscem jest Teatr Buffo, gdzie jako 13-latka zadebiutowała w musicalu „Metro”. - Dzięki kochana. Na tobie zaczynałam - z czułością poklepuje scenę, która otworzyła jej drzwi do sławy, rozmyślając nad tym, co się w jej życiu wydarzyło.

Zmiany także w muzyce
Psycholog Leszek Mellibruda rozmawia z bohaterką „Doda. 12 kroków do miłości” na różne tematy. Ekspert programu pyta również o piosenki, które ostatnio nagrywała, żeby poszukać odpowiedzi, co jej aktualnie w duszy gra. - Challenge! Ryzykownie! - reaguje, gdy dowiaduje się, że na nowej płycie artystka proponuje słuchaczom nie tylko inną muzykę niż dotychczas, ale zmieniła nawet sposób śpiewania.

Sukces zapisany w kartach?
W piątym odcinku Doda odwiedza wróżkę. Jest bardzo ciekawa, co ją czeka i liczy, że otrzyma przynajmniej kilka cennych wskazówek. - Będziesz się musiała zabrać do roboty - pani Regelinda spogląda na układ kart, które wokalistka wcześniej wybrała z talii i tłumaczy, co z nich wynika. Jaki los spotka Dorotę Rabczewską? Czego jeszcze się dowiedziała?

„Nudy w łóżku nie uznaję”
Dziewiąty kandydat to Amerykanin z Kalifornii, który wręcza Dodzie kilka misternie zapakowanych prezentów. Do każdego Michael doczepia karteczkę z własnoręcznymi opisami, żeby dowiedziała się z nich czegoś o nim. Jeden z drobiazgów prowokuje rozmowę o seksie. - Jestem „perwer”, ale ze swoim mężczyzną - zaznacza gwiazda.

Usta-usta i zlizywanie błyszczyka…
- Jeżeli jestem w związku, jestem tak lojalną osobą, że szok! - przekonuje Jarka, dziesiątego z adoratorów. Ten zaciekawiony jej „idealnością”, zaczyna dopytywać o wady. Co wymieniła Doda wśród swoich najgorszych cech? Do czego się przyznała i jakich czynności nigdy w życiu nie zamierza robić? O czym jeszcze rozmawiali na Mazurach i jak brzmiał „żenujący suchar”, którym poczęstowała partnera po randce?

„DODAtek. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 5:

„DODAtek. 12 kroków do miłości” w sobotę około godz. 21:00 w Polsat Go, a Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze