2022-09-30

Doda wyznaje: Kajdanki i pejcz? Bardzo lubię ostry seks, ale...

Rozmowy o życiu erotycznym i bliskości w 5. odcinku randkowego show. Dorota Rabczewska sprowokowana zmysłowymi prezentami od jednego z kandydatów na partnera omawia swoją seksualność z psychologiem Leszkiem Mellibrudą. Co ujawnia o swoich preferencjach i na co pozwala sobie w związku? „Doda. 12 kroków do miłości” w sobotę o godz. 20:00 w Polsacie.

Oglądaj Doda. 12 kroków do miłości online na polsatgo.pl.

Trudne rozmowy z przyjacielem
Spotkania z kolejnymi kandydatami prowokują drażliwe tematy rozmów Dody z psychologiem. Między innymi na temat spraw kryminalnych, w które została wplątana przez byłych partnerów, ale także o... preferencjach seksualnych artystki. Na spotkaniach widać, że relacja z doktorem Mellibrudą bardzo się zmienia. O ile podczas pierwszych spotkań Doda spierała się ze specjalistą, o tyle teraz sesje przypominają rozmowy dwójki przyjaciół.

Seksowne podarunki
Od jednego z kandydatów wokalistka dostaje zestaw prezentów. Wśród nich są... kajdanki i długi skórzany pejcz, który całkiem ją zaskakuje. - A jaki jest twój stosunek do sado maso? - pyta wprost terapeuta. - Bardzo dobry - odpowiada zdecydowanie gwiazda, dodając: - Lubię ostry seks, ale ze swoim mężczyzną - zaznacza. W rozmowie zdradza też psychologowi, że ma problem z bliskością i dotykiem obcej osoby, który później odreagowuje w związku. Opisuje, jak niemal przesadnie tuli partnerów. Jak oni na to reagują?

Więcej pikantnych szczegółów, ale też wzruszeń w piątym odcinku programu „Doda. 12 kroków do miłości”.

„Doda. 12 kroków do miłości” - zobacz odcinek 5:

Doda. 12 kroków do miłości w sobotę o godz. 20:00 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat