2022-09-29

„Przyjaciółki” - odcinek 235: Niepewna przyszłość

0

Patrycja dowiaduje się o chorobie Wiktora. Zszokowana zapewnia partnera, że będzie silna i wspólnie poradzą sobie z trudnymi chwilami. W rzeczywistości jednak sytuacja zupełnie ją przerasta. Nie radzi sobie w pracy, a gdy Jeleński nie widzi, załamana płacze i szuka wsparcia u najbliższych. W końcu podejmuje decyzję ważną dla jej relacji z Ingą, Zuzą i Anką.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Problemy nie tylko sercowe
Strzeleccy wybrali mieszkanie. Decyzję podjęli wspólnie, ale Paweł nadal nie ukrywa, że ma wątpliwości, czy w nowym lokum nie będzie im za ciasno. Nerwowej atmosfery nie poprawia brak kontaktu z synem. W końcu Ance podstępem udaje się dodzwonić do Stasia i namówić go na spotkanie. Chłopak wyjawia, że definitywnie rozstał się z Hanią. - Na razie mieszkam z kumplem, ale mógłbym zamieszkać z wami w tym nowym mieszkaniu? - pyta...

Czas na ważny krok?
Rafał zostaje sam z Marysią. Wspólnie przygotowują obiad-niespodziankę dla Ingi. Informatyk stara się zbudować dobry kontakt z córką partnerki i całkiem nieźle mu to wychodzi. Dziewczynka go lubi i śmiało oświadcza matce, że mogą zamieszkać we troje. Rafał jest zachwycony. W przeciwieństwie do Gruszewskiej, która nie potrafi myśleć o niczym, poza poszukiwaniami Łukasza.

Wyjazd, który może wszystko zmienić
Tuż przed wyjazdem na konferencję Zuza kłóci się z Błażejem. Obojgu puszczają nerwy. Podczas rozłąki chłopak spędza miło czas z Izą. Nie spodziewa się jednak, jakie są jej prawdziwe zamiary względem niego... Markiewicz tymczasem w delegacji doskonale bawi się w towarzystwie Konrada. Alkohol i wspomnienia wspólnej przeszłości powodują, że dochodzi między nimi do sytuacji, która może zupełnie wywrócić jej życie!

Jak poradzą sobie Patrycja i Wiktor? Czy to koniec związku Zuzy i Błażeja?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 235:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze