2022-09-08

„Przyjaciółki” - odcinek 232: W nietypowych okolicznościach

Rodzina Strzeleckich decyduje się powiedzieć Ance prawdę o utracie domu. Jednak zarówno matka Pawła, jak i on sam nie potrafią tego zrobić. Wycofują się w decydującym momencie. Tymczasem Jasiek bierze udział w strajku pod hasłem „stop budowie obwodnicy”. Rodzice zostają powiadomieni o wykroczeniu, a gdy jadą na miejsce, Anka przypadkowo dowiaduje się, dlaczego syn jest tak bardzo zaangażowany w akcję protestacyjną...

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Jeszcze jedna szansa
Błażej traci nadzieję, że między nim a Zuzą jeszcze kiedyś będzie dobrze. Wypomina partnerce, że nie chce wypróbować sposobów poleconych przez seks coacha. Do Zuzy dociera, że postąpiła zbyt pochopnie, wychodząc od specjalistki, dlatego postanawia dać jej jeszcze jedną szansę. Tym razem Markiewicz idzie sama na wizytę i prosi o pomoc, aby na nowo rozpalić ogień w swoim związku. Dostaje ciekawe rady, z których ma zamiar skorzystać.

Czekając na oświadczyny
Patrycja znajduje w szafie pierścionek zaręczynowy, który schował przed nią Wiktor. Domyśla się, że ukochany niebawem poprosi ją o rękę, dlatego spotyka się z przyjaciółkami, żeby pochwalić się dobrą nowiną. Patrycja jednak nie wie, że Jeleński coraz gorzej się czuje... Ma zawroty głowy oraz silniejsze zaniki pamięci. Zauważa to Mikołaj, który postanawia opowiedzieć partnerowi mamy o swoich spostrzeżeniach i obawach.

„Spontaniczny” zew natury
Rafał przeprowadza z Ingą poważną rozmowę. Zauważa, że jego partnerka nie traktuje go poważnie i stale porównuje go do byłego chłopaka. Ma tego dość i chce zerwać z łatką „nudnego informatyka”. Zaprasza Ingę na randkę i zabiera ją na odludzie. Tam rozpala ognisko, ale Inga i tak zauważa, że pomimo deklaracji, że jest to spontaniczny wypad, Rafał wszystko wcześniej zaplanował...

Czy Indze zaimponuje postawa Rafała? Czy Patrycja w porę dowie się, że Wiktor coraz gorzej się czuje? Czy Zuzie uda się zrealizować zadania od seks coacha?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 232:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat