2022-09-01

„Przyjaciółki” - odcinek 231: Nieoczekiwane zmiany

Anka powoli wraca do zdrowia. Miała zawał serca, ale lekarze zapewnili ją, że jeśli będzie o siebie dbać, wszystko będzie dobrze. Strzelecka stosuje się do zaleceń, a Paweł staje na wysokości zadania, aby żona czuła się zaopiekowana. Dba o nią, troszczy się, przypomina o braniu leków. Ale przyjaciółki też wiedzą czego jej potrzeba. Zuza, Inga i Patrycja organizują „babski wypad”, żeby oderwała się od codziennych problemów ze zdrowiem.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Wyjątkowe starania
Inga cały czas myśli o Łukaszu. Tęsknota za mężczyzną, który dał jej kosza, nie pozwala w pełni zaangażować się w nowy związek. Rafał zauważa, że jego partnerka jest chwilami nieobecna i boli go, że czasem daje mu odczuć, że jest „nudnym informatykiem”. Mężczyzna postanawia to zmienić, wpada na spontaniczny pomysł gotowania z Marysią. Dziewczynka świetnie się bawi, a Inga dostrzega, że mężczyzna umie improwizować. Co z tego wyjdzie?

W natłoku spraw
Wiktor po wypadku bardzo się zmienił. Nie jest już tak pogodny i pewny siebie, ponieważ z tyłu głowy przyświeca mu jedna myśl - życie ludzkie jest bardzo kruche. Jeleński boi się o Patrycję i Mikołaja, dlatego teraz najważniejsze dla niego jest, aby zapewnić im dobry byt, jeśli go zabraknie. Mecenas coraz więcej pracuje i zaniedbuje obowiązki domowe. Nie przyszedł też na ważny występ chłopca. Jednak w natłoku spraw parze udaje się znaleźć chwilę, aby szczerze porozmawiać.

Wielki zawód
Zuza i Błażej postanawiają walczyć o swój związek. Markiewicz chce dać partnerowi drugą szansę, a z kolei on chce ją zadowolić. Początkowo sami próbują rozbudzić w sobie namiętność i pożądanie. Chodzą na randki, kochają się w przypadkowych miejscach, a nawet zakładają erotyczne ubrania. Niestety żadne z tych działań nie powoduje satysfakcji z życia erotycznego u Zuzy. Sfrustrowany Błażej, wiedząc, że próbowali już wszystkiego, postanawia umówić ich na sesje u seks-coacha.

Czy wizyta Błażeja i Zuzy u specjalisty pomoże im naprawić problemy łóżkowe? Czy Patrycja zrozumie działania Jeleńskiego? Czy Rafał zdoła przekonać do siebie Ingę?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 231:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat