2022-09-22

„Przyjaciółki” - odcinek 234: Rozpad relacji i wykluczenie

Kłótnia i kryzys w związku dzieci doprowadzają do konfliktu między Ingą a Anką. Patrycja i Zuza ostatecznie stają po stronie Strzeleckiej. Gruszewska, która bierze w obronę córkę, zostaje sama z problemami, a rozstanie Hani i Stasia nie pomaga jej poprawić relacji z przyjaciółkami. Co więcej, kłopoty spadają na nią w momencie, kiedy w górach zaginął Łukasz...

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Fałszywa deklaracja
Do Ingi dociera w końcu informacja o dramacie w górach. Nie może liczyć na pomoc przyjaciółek, a jednocześnie nie potrafi siedzieć i bezczynnie czekać na rozwój wypadków. Postanawia zaufać i poprosić o pomoc Rafała. - Błagam, pomóż mi go odnaleźć. Skontaktuj się z tymi ludźmi z Nepalu - mówi z płaczem. Wieczorem informatyk zapewnia ją, że organizowanie akcji poszukiwawczej jest na dobrej drodze. Dyskretnie ukrywa jednak przed dziewczyną, co naprawdę ma w tym momencie na ekranie komputera...

Przejęcie inicjatywy
Zuza za namową terapeutki próbuje wziąć sprawy w swoje ręce i bardziej otworzyć się w relacji z Błażejem. Razem z Izą zaskakuje go podczas treningu, a wieczorem stara się uzdrowić atmosferę w sypialni. - Może podchodzimy do seksu zbyt zadaniowo? Może powinniśmy oddać się chwili i przestać myśleć, a zacząć czuć... - proponuje Błażejowi. Próba rozbudzenia namiętności znowu kończy się porażką.

Coraz trudniej ukryć prawdę
Jeleński coraz częściej ma objawy wywołane guzem mózgu, ale nadal skutecznie ukrywa je przed bliskimi. Patrycja odkrywa jednak, że z szuflady na bieliznę zniknął pierścionek zaręczynowy. - Wiktor, widzę, że coś się z tobą dzieje. Coś przede mną ukrywasz, czuję to! - mówi wieczorem. - Obiecaliśmy, że będziemy ze sobą szczerzy! - dodaje. Prawnik z trudem ukrywa wzruszenie. Czy to czas na wyznanie sekretu?

Jak dalej potoczy się relacja przyjaciółek? Co Rafał ukrywa przed Ingą? Czy Wiktor wyzna Patrycji prawdę o swoim stanie zdrowia?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 234:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat