2022-09-15

„Przyjaciółki” - odcinek 233: Co ukrywa nowa sąsiadka Ingi?

Marta wprowadza się do bloku, w którym mieszka Gruszewska. Po chłodnym przywitaniu nowa lokatorka decyduje się jednak na odwiedziny i ocieplenie sąsiedzkich relacji. Gdy jednak słyszy sygnał nadjeżdżającej policji, znowu zachowuje się dziwne. Inga nabiera podejrzeń, którymi dzieli się z przyjaciółkami. Tymczasem jej byli partnerzy odkrywają straszną wiadomość o Łukaszu...

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Co ze ślubem i wspólną przyszłością?
Patrycja, która znalazła w rzeczach Wiktora pierścionek zaręczynowy, szykuje się na romantyczne chwile we dwoje. Kupuje szampana i wysyła ukochanemu SMS: „Klientka przełożyła wizytę, mam wolny cały wieczór. Co ty na to?”. Nie wie, że Jeleński odbiera wiadomość, czekając w szpitalu na wyniki badań. Diagnoza, którą poznaje jest fatalna. Prawnik musi podjąć ważną decyzję dotyczącą jego dalszego życia, ale wciąż nie mówi nic Kochan. W domu protestuje, gdy Patrycja chce spędzić z nim wieczór...

„W takim razie przeniesiemy się pod most!”
Paweł martwi się o Ankę, która coraz mocniej angażuje się w pracę w kancelarii. Postanawia więc przynajmniej jeden problem wziąć na siebie i bez konsultacji z żoną znajduje im nowy dom. Okazuje się jednak, że Strzelecka ma zupełnie inny pomysł na przyszłość. - Zostaliśmy tylko my dwoje. Muszę obsługiwać duży dom na wszelki wypadek, żeby być pogotowiem ratunkowym dla całej rodziny?! - wyrzuca mężowi. Paweł przed napiętą atmosferą w mieszkaniu ucieka do baru na męską rozmowę z synem, która jednak także nie kończy się najlepiej.

Pozorne sukcesy w terapii
Terapeutka Zuzy i Błażeja chwali parę za postępy. Kolejna sesja mija dość przyjemnie, jednak po jej zakończeniu seks coach prosi Markiewicz o rozmowę w cztery oczy. - Jeśli ukrywa pani przed partnerem to, co naprawdę czuje, to sama sabotuje pani waszą pracę - mówi Justyna. - Niech go pani do siebie dopuści - dodaje. Na domiar złego po wyjściu z gabinetu Zuza dowiaduje się, że Błażej utrzymuje kontakty z Izą!

Czy Wiktor wyjawi Patrycji prawdę o stanie zdrowia? Jaką tajemnicę ukrywa nowa sąsiadka Ingi? Gdzie zamieszkają Anka i Paweł?

„Przyjaciółki” - sezon 20, zobacz odcinek 233:

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat