2022-09-23

Rafał Maserak: Zapomnijcie o krokach. Najważniejsze są…

0

W czwartym odcinku programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” Dominika i Paweł z Chodzieży dostają więcej, niż się spodziewali, nieśmiało prosząc o pomoc w układzie tanecznym. Prowadząca program wysyła ich do Warszawy na spotkanie z mistrzem tańca. Rafał Maserak pokazuje kroki podstawowe, figury, a następnie daje zaskakującą radę. Ich weselny taniec w niedzielę o 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatgo.pl.

Odkładany ślub
Para poznała się, pracując sezonowo w Holandii. Po powrocie mieli plan: znaleźć pracę, wziąć ślub, zamieszkać razem i mieć dziecko. Pandemia pomieszała jednak w kolejności tych wydarzeń. Już dwa razy odwoływali ceremonię, a dziecko w drodze. Mają też inne ważne powody, aby się spieszyć z zawarciem małżeństwa - babcia pana młodego jest poważnie chora. Na głowie wiele pilnych spraw do załatwienia.

Mistrzowska lekcja
Dzięki kolejno wyznaczanym i odwoływanym datom ślubu para ma już za sobą wiele przygotowań związanych z wielkim dniem. Brakuje im jednak między innymi strojów i... umiejętności tanecznych. - Nasze zdolności są słabe - przyznaje Dominika. - No, może przeciętne - koryguje Paweł. Proszona o pomoc Izabela Janachowska w tajemnicy przed młodymi organizuje im lekcję na najwyższym poziomie. Rafał Maserak uczy ich kroków, figur, a później zaskakuje najważniejszą wskazówką.

Co jest najważniejsze w tańcu?
Kiedy para zaczyna już radzić sobie z krokami tańca, mistrz dość dosadnie każe im... zapomnieć o nich! - Ważne jest to, żebyście spojrzeli sobie głęboko w oczy - mówi. Podczas kolejnego tańca instruuje Pawła: - Uśmiechasz się do niej. Cały czas skupiasz na niej. W tańcu najważniejsze są emocje - podkreśla. A układ? - Obejdziecie się, jakiś wstęp zrobicie, a później już freestyle, wszystko, co będziecie chcieli zrobić - wyjaśnia. - Jeżeli pójdą na spontanie, to na pewno im wyjdzie - zapewnia tancerz.

Jak po takim instruktażu Dominika i Paweł poradzą sobie z pierwszym tańcem?

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - zobacz odcinek 4:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

 

Komentarze