2022-09-09

Izabela Janachowska o dużych zmianach fryzury przed ślubem

0

Niedopasowane stroje i kościół w budowie to tylko niektóre z wyzwań, z którymi mierzy się ślubna ekipa w drugim odcinku programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”. Kiedy wydaje się, że większość problemów jest rozwiązana, panna młoda stawia beauty team przed dokonanym własnymi rękami farbowaniem włosów na ostatnią chwilę. Jak ocenia to prowadząca?

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatgo.pl.

Para po przejściach
Danusia nie ma rodziców, a ojciec jej dziecka porzucił ją, kiedy odmówiła aborcji. Amelkę wychowywała samotnie. Teraz jest w związku z Krzyśkiem, który jest poważnie chory. Od drugiego roku życia przeszedł wiele operacji nerek, nie ma też pęcherza. Stan zdrowia nie pozwalał mu normalnie uczęszczać do szkoły i nie mógł nigdy podjąć pracy. Wbrew przeciwnościom losu znaleźli jednak miłość i marzą o ślubie.

„Tak się nie robi!”
Kiedy już większość problemów pary udaje się rozwiązać, na spotkaniu z beauty teamem Danusia pojawia się z… nowym kolorem włosów. Czerwonym. - Chciałam sobie coś zmienić, to pomalowałam włosy - mówi z rozbrajającą szczerością. - Nie wolno robić takich rzeczy! Nie farbujemy włosów na kilka dni przed ślubem. To jest po prostu zło absolutne i zero szansy na powodzenie tej akcji - poucza Izabela Janachowska. Podobnie jest w przypadku obcinania włosów lub trwałych loków. Tuż przed ważnym dniem nie należy eksperymentować.

Trudne zadanie dla fryzjera
Wojtek Stasiak przyznaje, że nierówno rozjaśnione i ufarbowane amatorsko na jaskrawy kolor włosy to dla wyzwanie. Na uratowanie fryzury ma niewiele czasu. Jaki jest ostateczny efekt?

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - zobacz odcinek 2:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze