2022-09-02

Izabela Janachowska radzi, jak dobrać idealną suknię ślubną

Po czym można poznać, że wybrana kreacja spełni marzenia panny młodej? W pierwszym odcinku programu ekipa staje przed problemem... braku sukni ślubnej. Panna młoda uważa, że trudno będzie jej dopasować strój, bo po ciąży zostały jej dodatkowe kilogramy. Jak poradzą sobie z tym wyzwaniem eksperci? „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” w sobotę o godz. 17:40 w Polsacie.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatboxgo.pl.

Para w potrzebie
W pierwszym odcinku Izabela Janachowska ze swoją ekipą jedzie w okolice Sońska. Eksperci poznają tam parę w potrzebie oraz ich bliskich. Miłość dla Kasi i Andrzeja to przede wszystkim zrozumienie, wsparcie i poczucie bezpieczeństwa. Choć oboje są bardzo młodzi, przeszli więcej niż niejedno małżeństwo. Poznali się, gdy Kasia miała piętnaście, a Andrzej siedemnaście lat. Jej największym marzeniem było uciec z domu pełnego krzyku, przemocy i łez.  On pragnął tylko uwolnić ją od cierpienia. Po trzech latach związku zamieszkali razem, a owocem ich miłości jest córka, Amelka. Dziś do pełni szczęścia brakuje im jednego - ślubu. 

Fundamentalny problem
Okazuje się, że jednym z problemów Kasi jest brak sukni. Nie umiała jej wybrać i dopasować do swojej figury. Tym zajęła się sama Izabela Janachowska, sugerując jej kilka strojów i uważnie obserwując reakcje dziewczyny. W końcu się udało! - W momencie kiedy Kasia przymierzyła tę suknię, pojawił się uśmiech i pomyślałam, że jest dobrze. To może być ta kreacja! W niej pokażemy się rodzinie - mówi specjalistka od ślubów. 

Spełniaj zachcianki
Według prowadzącej program, panna młoda po założeniu ślubnego stroju od razu powinna czuć się pięknie. Właśnie dlatego czekała na uśmiech Kasi. Aby to osiągnąć, trzeba dopasować suknię do figury, gustu, pogody, ale warto też spełniać zachcianki dotyczące ubioru. Jakie były zachcianki Kasi? Co doradziła jej Izabela Janachowska i jaki był ostateczny wybór kreacji?

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - zobacz odcinek 1:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiejw niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat