2022-09-16

Izabela Janachowska przywraca pełny uśmiech pannie młodej

0

Trudne zadanie przed ślubną ekipą w Bytomiu. Angelika i Daniel wybrali nieco szokujące kolory wesela. On chce iść na ceremonię w starym garniturze, a jej brakuje wymarzonej sukni i... pięknego uśmiechu, który mogłaby pokazać podczas jednej z najważniejszych uroczystości w życiu. Więcej o tym, jak radzą sobie z wyzwaniem eksperci, w 3. odcinku programu „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej”.

Oglądaj Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej online na polsatgo.pl.

Pragnienie pełnej rodziny
Angelika i Daniel dużo przeszli, zanim zostali parą. Znają się od dzieciństwa. Oboje wychowywali się w niepełnych rodzinach, które rozbił alkohol. Razem pragną stworzyć prawdziwą, pełną i kochającą się rodzinę dla Antosia, syna Angeliki. Niestety, ich sytuacja finansowa nie pozwala na spełnienie marzeń o idealnym ślubie. W trzecim odcinku „Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” wyrusza do Bytomia, aby pomóc młodej parze zrealizować pragnienia o pięknej uroczystości.

Uśmiech panny młodej
- Jednej rzeczy mi brakuje u ciebie. Uśmiechu panny młodej - mówi prowadząca w rozmowie z Angeliką. - Mam problem z zębami, nie stać mnie, żeby je zrobić prywatnie - odpowiada Angelika. Kobieta często zasłania usta dłonią. Widać, że jest to dla niej krępujący problem. - Młoda dziewczyna, która jest pełna życia i energii, nie może swobodnie się uśmiechać. To jest temat, którego nie chciałabym zostawić - oświadcza Izabela Janachowska. Takie zmiany to nie drobiazgi kosmetyczne, dlatego warto zadbać o nie znacznie wcześniej, aby odzyskać zdrowie i latami cieszyć się pięknymi pamiątkowymi zdjęciami ze ślubu.

Wróżka zębuszka
Angeliką zajmuje się specjalistka od ratowania uśmiechów, stomatolog dr. Emma Kiworkowa, prowadząca program „Dr. Emma”. - Sytuację mamy kiepską. Żeby nie powiedzieć, że tragiczną - oświadcza lekarka, ale podejmuje się przygotowania kobiety do jej wielkiego dnia. Przyznaje, że leczenie będzie długotrwałe, ale pierwsze efekty można osiągnąć jeszcze przed ślubem.

„Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej” - zobacz odcinek 3:

Ślubne pogotowie Izabeli Janachowskiej w niedzielę o godz. 17:40 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze