2022-09-19

„Przyjaciółki” o najlepszych sposobach na poprawę nastroju

Jak poprawić sobie humor, kiedy pogoda zabiera całą radość życia? Aktorki produkcji, których bohaterki nie raz walczyły z przeciwnościami losu, w rozmowie z POLSAT.PL zdradzają swoje własne sposoby na chandrę. Opowiadają o tym Laura Breszka, Anita Sokołowska i Małgorzata Socha, czyli serialowe Marta, Zuza i Inga. „Przyjaciółki” w czwartek o godz. 21:05 w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Jesienne obniżenie nastroju
Koniec lata, jesienne słoty i brak słońca mogą skutecznie zepsuć humor od samego rana. Kiedy pogoda wpływa na radość życia, warto zrobić coś, aby to zmienić. O sprawdzone sposoby na chandrę zapytaliśmy aktorki serialu „Przyjaciółki”. Co doradzają fanom serialu?

Sport i nie tylko
Anita Sokołowska zwykle radziła sobie ze złym humorem poprzez uprawianie sportu, dzięki czemu do organizmu wydzielają się endorfiny. Jednak od czasu kontuzji kolana jej aktywność fizyczna to najczęściej rehabilitacja. Ma także inne sposoby, które doradza innym: - Czasami to tabliczka czekolady, czasami masaż, a czasami spędzenie pół dnia w łóżku i pozwolenie sobie na absolutny reset - mówi.

Szybki sposób
- Zakupy, niestety - mówi z pewnym żalem Laura Breszka, przyznając się do tej słabości. Ale według niej to sprawdzony szybki sposób na poprawienie nastroju. Ma też inne, nieco bardziej czasochłonne, za to oszczędne i zdrowsze porady. - Joga, medytacja lub dużo ćwiczeń - poleca aktorka.

Relaks z serialem
Inga, czyli Małgorzata Socha również stawia na chwilę relaksu. Na spadek samopoczucia poleca... dobry serial. Z pewnością „Przyjaciółki” świętujące jesienią 2022 roku jubileusz dziesięciu lat emisji to gwarancja poprawy humoru. Zapraszamy w czwartkowe wieczory do Telewizji POLSAT lub w każdej chwili na polsatgo.pl.

  

Przyjaciółki w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat