2022-08-30

„Przyjaciółki”: Jak aktorki wspominają szkolne czasy?

0

Jakimi uczennicami były odtwórczynie głównych ról serialu, Zuzy, Ingi i nowej ważnej bohaterki, Marty? Z okazji początku roku szkolnego POLSAT.PL poprosił Małgorzatę Sochę, Anitę Sokołowską i Laurę Breszkę o wspomnienia z ich dzieciństwa. Jakie były, czym się pasjonowały i jak wspominają nauczycieli oraz przyjaciół?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Beztroska Małgosia
Małgorzata Socha mówi, że miała bezpieczne dzieciństwo.  - W szkole podstawowej miałam grono przyjaciółek, były nas cztery. Wspierałyśmy się nawzajem, dopingowałyśmy. Później każda z nas poszła w swoją stronę i prawie nie mam z nimi kontaktu - wspomina aktorka. A jaka była ona sama? - Dziecinna. Nie miałam żadnych konkretnych marzeń czy sprecyzowanych planów na przyszłość. Żyłam tu i teraz, ciesząc się czasem, który miałam - mówi.

Fajna Anitka
Anita Sokołowska opowiada, że była bardzo aktywna i lubiana, również przez nauczycieli. - Byłam fajną Anitką. Zawsze byłam w komitecie klasowym, prowadziłam radiowęzeł, organizowałam apele i akademie. Wszędzie mnie było pełno. Dobrze się uczyłam, więc miałam „luzy” u nauczycieli - dodaje.

Nieśmiała Laura
Laura Breszka, która dołączyła do serialu w 20. sezonie jako Marta, ma dwa bardzo różne wspomnienia z tych czasów. - Byłam w dwóch szkołach: w Austrii do dziesiątego roku życia, a później w Polsce. To były dwie skrajnie różne szkoły - mówi w rozmowie z POLSAT.PL. Również ona zmieniła się w tym czasie. - W Austrii byłam bardziej beztroska. W Polsce okazało się, że dzieciństwo powoli się kończy. Dzieci były tu dojrzalsze. Ja sama byłam wtedy dość skryta, nieśmiała. Niewiele mówiłam i wolałam się przyglądać z boku. Sama nie wiedziałam wtedy, kim jestem. Nie było łatwo - podsumowuje.

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat

Komentarze