2022-06-12

„Przyjaciółki” znów na planie! Jubileuszowy 20. sezon serialu

Rozpoczęły się prace nad kolejną serią uwielbianej przez widzów produkcji. Małgorzata Socha, Joanna Liszowska, Anita Sokołowska i Magdalena Stużyńska-Brauer ponownie spotkały się na planie zdjęciowym, a to może oznaczać jedno. Ingę, Patrycję, Zuzę i Ankę czekają kolejne przygody! 20. sezon serialu „Przyjaciółki” jesienią w Polsacie.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Siła przyjaźni
Stało się już tradycją, że czwartkowe wieczory widzowie Polsatu spędzają w gronie czwórki kobiet, którym los co chwilę komplikuje życie. Wzajemne wsparcie pomaga im pokonywać wszelkie przeszkody, a ich historie czasem również dostarczają dużo śmiechu. Wszyscy, którzy czekają na ich kolejne przygody, mogą być spokojni. Inga, Patrycja, Zuza i Anka, czyli „Przyjaciółki” wróciły na plan zdjęciowy.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Co w 20. sezonie serialu „Przyjaciółki”?
Zakończony wiosną 2022 roku 19. sezon obfitował w wiele dramatycznych wydarzeń i pozostawił fanów serialu w oczekiwaniu na rozwiązanie ekscytujących wątków. Zuza dowiedziała się, że próbujący oszukać ją ojciec Hubert porwał syna Grzesia, Anka po zawale serca w krytycznym stanie trafiła do szpitala, z kolei Wiktor został ranny w starciu z brutalnym kochankiem Jagody. Co się wydarzy w 20. sezonie? Odpowiedź jesienią w Polsacie!

  

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.