2022-06-01

„Przyjaciółki”: Fani komentują finał i przewidują dalszy ciąg

„Armagedon, tajfun i tsunami” - tak finał 19. sezonu serialu „Przyjaciółki” oceniają widzowie. Anita Sokołowska poprosiła fanów produkcji o komentarze, a ci nie zawiedli. W mediach społecznościowych zawrzało. Pojawiły się ciekawe teorie, z jakimi perypetiami będą zmagać się Inga, Zuza, Patrycja i Anka w nowych odcinkach.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatgo.pl.

Zaskakujący finał
Po ostatnim odcinku 19. sezonu widzowie byli w szoku. @jjomayy odpisała Anicie Sokołowskiej: - Gdy wszystkie się ściskałyście, wyznając, że jesteście dla siebie najważniejsze, byłam pewna, że w końcu wszystko skończy się dobrze, aż tu za chwilę tyle nieszczęścia.

Odcinek pełen emocji
- Zakończenie, póki co, najbardziej emocjonujące spośród wszystkich 19 sezonów - oceniła @magdahegele. - Czekam z niecierpliwością na kolejny! Z kolei według @zosia5927 emocji było aż za dużo. - Troszkę smutny ostatni odcinek. Ania z zawałem serca w szpitalu. Nie wiadomo dlaczego ojciec Zuzy zabrał wnuka. Ale w sumie fajny odcinek - napisała @jadwigawisniewska6901 i dodała, że czeka na dalsze losy bohaterek.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Co wydarzy się w kolejnym sezonie?
- Trochę za dużo emocji, bo trzy nieszczęścia w parę minut, ale nie mamy wyjścia, będziemy czekać do jesieni - stwierdziła @meggi_may. - Rany, co tam się podziało? Jak w kryminale - skomentowała @joanna_b_sz. - Trzeba przyznać, że zostawienie widza w takiej ilości zaistniałych i urwanych zdarzeń to mistrzostwo scenariusza - podkreśliła. 

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Przyjaciółki (@przyjaciolkipolsat)

Scenariusze widzów
Fani chętnie zgadywali, co jeszcze mogą wymyślić scenarzyści. - Dzisiaj w pracy temat numer jeden. Prawie piszemy scenariusz - zdradziła @elzbieta2868, z kolei @bielawka przyznała, czego się obawia: - Oby kolejny sezon nie zaczął się napisem „Pół roku później” i sceny, w której Patrycja odwiedza grób Wiktora. - Ja się boję, że serce Wiktora przeszczepią Ance. Nie wiem, czemu pomyślałam, że tak może się stać. Tak jak lubię go jako aktora tak tu działa mi na uzębienie - wymyśliła szalony zwrot akcji @iwona_deluna. Jeszcze dalej w swoich przewidywaniach poszła @kasia.m.kubica: -  Oby Zuza szybko znalazła synka, Wiktor oby nie był w śpiączce, Anka… U wszystkich ma być dobrze. Ja bym bardzo chciała, żeby Zuza z Błażejem i Wiktor z Patrycją wzięli ślub w 20. sezonie.

„Będzie dramatycznie”
- Moim zdaniem Wiktor przeżyje, ale będzie walczył o życie i pewnie będzie dramatycznie - stwierdziła @aga.dyrda. - Wydaje mi się, że to spowoduje, że jeszcze bardziej doceni potem to, co ma, a Anka wydaje mi się, że umrze, choć fajnie jakby żyła - dodała. A @m.zajacfotografia dodała ważną prośbę: - Proszę koniecznie przekazać jeszcze scenarzystom, aby nikogo nie uśmiercali! W zupełnie innym kierunku poszła kolejna fanka serialu. - Mam nadzieję, że w nowym sezonie rozwinięty zostanie wątek zaburzeń odżywiania. - napisała @katarzynamiemiec, a Anita Sokołowska zgodziła się, że to istotny temat do podjęcia.

Wszystkie dramatyczne wydarzenia finału oraz cały 19. sezon serialu „Przyjaciółki” dostępne Polsat Go.