2022-08-24

„Przyjaciółki”: To już druga rola Laury Breszki. Pamiętacie?

Nowa postać i nowa silna kobieta dołączająca do stałej obsady serialu. Okazuje się, że aktorka już kiedyś miała drobny epizod przy okazji nagrań do serialu „Przyjaciółki”. Scena z jej udziałem trafiła do piątego odcinka pierwszego sezonu. Dzięki POLSAT.PL Laura Breszka przypomniała sobie to w czasie wywiadu. Jak to się stało, że pojawiła się na planie i co to była za rola?

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Zapomniana rola w „Przyjaciółkach”
Przy okazji rozmowy na temat roli Marty w 20. sezonie „Przyjaciółek” dziennikarka POLSAT.PL zapytała Laurę Breszkę o jej wcześniejszy kontakt z serialem. Była ona bowiem w obsadzie piątego odcinka pierwszego sezonu. Aktorka była całkowicie zaskoczona tą informacją. Dopiero po chwili zastanowienia z radością przypomniała sobie szczegóły. - Kiedyś miałam mieć niewielką rolę w odcinku. Przyjechałam na plan, ale okazało się, że scena została wykreślona. Ponieważ już byłam na planie, to żebym nie straciła dnia pracy, poproszono mnie o zagranie czegoś - wyjaśniła. Ze śmiechem dodała, że zupełnie zapomniała o tym wydarzeniu sprzed lat.

Stylowe przejście
W scenie, w której się pojawiła, pracownice firmy Zuzy plotkują o jej domniemanej ciąży. Laura Breszka przeszła korytarzem i szepnęła coś na ucho jednej z postaci. Mimo że było to kilka sekund na ekranie, rola nie pozostała bez echa. - O dziwo wiele osób mówiło mi, że mnie widziało. Takie zwykłe przejście. Ale w jakim stylu ja musiałam to zrobić! Imponująco! – żartuje po latach aktorka.

Scenę można zobaczyć w 15 minucie piątego odcinka pierwszej serii „Przyjaciółek”. Do obrzjerznia - podobnie jak wszystkie inne odcinki serialu - na polsatgo.pl.

  

Przyjaciółki od 1 września w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil POLSAT na Instagramie - @polsatofficial

Oficjalny profil POLSAT na TikToku - @polsat