2022-07-20

„Przyjaciółki”: Laura Breszka w obsadzie serialu. Kogo gra?

Nowa postać na stałe w serialu „Przyjaciółki”. Do ekipy dołączyła Laura Breszka, która ujawniła pierwsze informacje o swojej roli i cechy Marty, którą gra w 20. sezonie produkcji. Fani entuzjastycznie ją powitali, ciekawi jak zaprezentuje się w najnowszych odcinkach, towarzysząc perypetiom Anki, Ingi, Patrycji i Zuzy. Przedstawiamy aktorkę i jej bohaterkę, którą zobaczymy w Polsacie od 1 września 2022 roku.

Oglądaj Przyjaciółki online na polsatboxgo.pl.

Twarda Marta
- Mam nadzieję, że moja postać będzie dla was ciekawa. Dla mnie, do grania, jest ciekawa - mówi Laura Breszka, ujawniając, że dołączyła do ekipy „Przyjaciółek”. - Marta, którą gram, to twardy orzech do zgryzienia. Jest tajemnicza, coś ukrywa. Ale która z nas tego nie robiła. Może więc któraś z widzek przejrzy się w mojej postaci - ma nadzieję aktorka.

Reakcje widzów serialu „Przyjaciółki”
Nowa postać, zapowiadająca zwroty akcji i zaskakujące wątki, ucieszyła fanów, którzy niecierpliwie czekają na rozwój wypadków. „Będzie się działo”, „Nie mogę się doczekać”, „Jest Pani jedną z moich ulubionych aktorek, więc tym bardziej się cieszę, że dołącza Pani do serialu”, „Czekam z utęsknieniem na nowy sezon” - piszą, komentując pojawienie się Laury Breszki w obsadzie.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Laura Breszka (@laura.breszka)

Kim jest Laura Breszka?
Aktorka urodziła się w 1988 roku we Wrocławiu. Studia aktorskie ukończyła w Państwowej Wyższej Szkole Filmowej, Telewizyjnej i Teatralnej w Łodzi. Jeszcze studiując, zaczęła grać w filmach. Później występowała między innymi w serialach „Hotel 52”, „Rodzinka.pl”, „Komisarz Alex” i „Ojciec Mateusz”. Miała też epizod w „Przyjaciółkach”, a teraz powraca z pełniejszą rolą.

  

20. sezon serialu Przyjaciółki od 1 września 2022 roku w czwartek o godz. 21:05 w Telewizji POLSAT.