2022-09-02

„Love Island. Wyspa miłości”: Sara i Konrad w 6. edycji

Poznajcie bliżej dwoje uczestników, którzy dołączyli w pierwszym tygodniu randkowego show Polsatu. Sara Ciuła i Konrad Przeniosło weszli do willi, żeby rozbić istniejące związki i zbudować nowe. Są zdeterminowani, żeby walczyć o swoje szczęście. Co mają do zaoferowania? Ich pojawienie się zaskoczyło pozostałych Islanderów i wprowadziło zamieszanie. Jak teraz zmieni się układ i relacje w parach?

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Sara Ciuła w „Love Island”. Co o niej wiadomo?
Nowa mieszkanka willi ma 26 lat i pochodzi z Wrocławia. Pracuje jako architekt wnętrz, ale dobrze czuje się także przed obiektywem aparatu i chętnie bawi się modą. Szuka poważnej relacji z mężczyzną, z którym mogłaby założyć rodzinę, dlatego chciałaby, żeby potencjalny partner miał podobne cele i podejście do związków. Jak twierdzi, wygląd nie ma dla niej znaczenia. Ważniejszy jest charakter. Tym bardziej że wystarczy jej kilka zamienionych zdań, żeby wiedziała, czy warto kontynuować rozmowę.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Kim jest Konrad Przeniosło?
Na „Love Island” przyleciał aż z Toronto. Pracuje jako model, ale mimo że ma już na koncie udział w pokazach światowych marek, przyszłość wiąże z aktorstwem. Ma świadomość, że cieszy się dużym zainteresowaniem u dziewczyn, ale nie uważa się za playboya. Ważne są dla niego więzy rodzinne, więc dla jego partnerki również istotny musi być kontakt z bliskimi. W końcu jak podkreśla, chodzi o wspólny vibe! U kobiet docenia także poczucie humoru oraz naturalność.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Love Island. Wyspa Miłości (@loveislandwyspamilosci)

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci