2022-08-30

Sylwia Madeńska: „Love Island” niezwykle ciekawe. Co dalej?

Była uczestniczka pozostaje fanką randkowego reality show. Zwyciężczyni pierwszego sezonu programu z ekscytacją śledzi losy uczestników szóstej serii. Występująca w 13. edycji „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” Sylwia Madeńska podkreśla zachwyt nad urodą nowych Wyspiątek. Nowe odcinki „Love Island. Wyspa miłości” od poniedziałku do piątku i w niedzielę o godz. 22:10 w Polsacie.

Oglądaj Love Island. Wyspa miłości online na polsatgo.pl.

Nowe zobowiązania
Sylwia Madeńska występuje w trzynastej edycji programu „Taniec z Gwiazdami” w parze z Krzysztofem Rutkowskim. Nagrania na żywo uniemożliwiają jej oglądanie niektórych odcinków „Love Island” w czasie rzeczywistym, ale tancerka znalazła na to sposób. - Wiem, że już się zaczęło i nie mogę na bieżąco tego śledzić, ale nadrobię w Polsat Go - zapewnia gwiazda.

Który Islander najprzystojniejszy?
Na otwarcie szóstego sezonu reality show nowe Wyspiątka miały czas na poznanie się, speed dating i imprezę powitalną. Jak wypadli i jakie wrażenie robią na początku randkowego show? - Uczestnicy i uczestniczki w tej edycji są ładni, przepiękni - mówi Sylwia Madeńska w rozmowie z POLSAT.PL. - Sama nie wiedziałabym, na którego pana się zdecydować - dodaje żartobliwie.

  

Wszystko o programie w oficjalnej aplikacji: https://loveislandwyspamilosci.page.link/app

Love Island. Wyspa miłości od poniedziałku do piątku oraz w niedzielę o godz. 22:10 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Love Island. Wyspa miłości” na Instagramie - @loveislandwyspamilosci