2022-08-25

Michał Milowicz: Katharsis w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”!

0

Uczestnik o wyzwaniach i emocjonalnej przemianie w siedemnastej edycji show. Michał Milowicz w rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go podkreśla, że nie boi się ciężkiej pracy nad metamorfozami. Co jeszcze mówi aktor znany z takich filmowych hitów jak „Sztos”, „Chłopaki nie płaczą” i „Poranek kojota”? Jak ocenia swoje szanse na zwycięstwo? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Pokonać samego siebie
Michał Milowicz z radością, ale i respektem przyjął propozycję wzięcia udziału w siedemnastym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - To raczej walka moja z samym sobą niż z konkurencją. Tu każdy jest po to, by sprawdzić siebie w nowych okolicznościach i warunkach - zdaje sobie sprawę aktor. - Do wykonania jest olbrzymia praca i poświecę się temu w stu procentach. Wiem, że inaczej nie ma efektów. Mówili to moi znajomi i przyjaciele, którzy brali udział w produkcji. Ja im kibicowałem i mam nadzieję, że teraz oni mnie wesprą - dodaje artysta.

Gwiazdy jedyne w swoim rodzaju
Dyskutując o potencjalnych metamorfozach zapewnia, że jest gotowy podjąć się każdego zadania. - Sam jestem ciekaw, jakbym się sprawdził, śpiewając kobiecym głosem - przyznaje, dodając, że mężczyzna wcielający się w damską rolę to zawsze joker w programie. - Wiem, że czeka mnie duży trud, ale życie jest pełne wyzwań - przekonuje. W rozmowie z POLSAT.PL Michał  Milowicz zdradza, że obawia się wylosowania gwiazd, do których nie jest podobny fizycznie. Za najtrudniejsze uważa jednak zmierzenie się z utworami muzyków o charakterystycznym, trudnym do podrobienia wokalu. - Jest kilka głosów, które są genialne, bardzo mocne, wysokie, chociażby Krzysztof Cugowski czy Freddie Mercury. To są głosy praktycznie niepowtarzalne - tłumaczy.

Jak Michał Milowicz podchodzi do treningów z nauczycielami śpiewu i tańca? I dlaczego spodziewa się, że udział w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” będzie dla niego emocjonalnym katharsis?!

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze