2022-08-19

Ewa Błachnio: Śpiewanie? Nie tylko to się liczy w programie!

0

Artystka kabaretowa o siedemnastej edycji show „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Ewa Błachnio nie może doczekać się przygody w muzycznym programie. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go mówi o tym, czego się spodziewa po występach na scenie. O jakiej metamorfozie marzy, a wylosowania których postaci się obawia? Nowe odcinki od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Grunt to dobre nastawienie
Ewa Błachnio przyznaje, że śledziła poczynania różnych gwiazd w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Nasłuchałam się tyle dobrego o tym programie i naprawdę nie mogę się już doczekać, żeby ta przygoda się zaczęła - przyznaje artystka kabaretowa. - Spodziewam się wspaniałości - dodaje z uśmiechem na twarzy.

Na czym się skupić?
Praca nad każdą kolejną postacią to ogrom wysiłku. - Kiedyś myślałam, że to jest program o śpiewaniu i jasne - jest na tym oparty, jednak to, co najbardziej doceniam, to udana metamorfoza, jak najbardziej bliska oryginałowi - wyjaśnia. - Stety-niestety, zawiera się w tym wszystko: wokal, wygląd, taniec, ruch i taki ogólny vibe. Nie stawiam na tylko jedną z tych części - gwiazda przekonuje, że metamorfozy będzie tworzyła kompleksowo. W 2016 roku artystka była jedną z uczestniczek „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Czy to doświadczenie pomoże jej na scenie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Nadzieje i obawy
Jakie metamorfozy wylosuje aktorka? O tym zadecyduje magiczny kołowrotek, ale aktorka ma pewne marzenia i obawy... - Obawiam się wszystkich pod tytułem „najwięksi wokaliści świata” - zdradza Ewa Błachnio w rozmowie z POLSAT.PL. - Celine Dion czy Whitney Houston to dla mnie to byłaby bardzo duża przygoda - dodaje. A co z wymarzonymi postaciami? - Bardzo chciałabym zrobić Lindę Perry z 4 Non Blondes, ale już była. Joanna Liszowska wykonała to genialnie. Ale nie mam oczekiwań, chcę się po prostu dobrze bawić - kończy.

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

 

Komentarze