2022-07-05

„Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Oto gwiazdy 17. edycji show

Którzy uczestnicy jesiennej odsłony programu zaprezentują się najlepiej na scenie? W wyjątkowych metamorfozach Michał Milowicz, Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Jakub Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio. Czas na sprawdzian ich umiejętności tanecznych, wokalnych i aktorskich. Kto zachwyci widzów oraz jurorów w 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Michał Milowicz - aktor znany z ról w takich filmach jak „Chłopaki nie płaczą”, czy „Kiler-ów 2-óch”. W 1991 roku zadebiutował na profesjonalnej scenie Teatru Studio Buffo. Wkrótce mówiono już o nim „polski Elvis Presley” i „następca Johna Travolty”. Uczestniczył w programach rozrywkowych: „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami” i „Gwiazdy tańczą na lodzie”. Wystąpił także w teledysku Maty do piosenki „Kiss cam (podryw roku)”, w którym towarzyszyła mu Young Leosia.

Kasia Wilk - wokalistka, którą widzowie znają z charakterystycznego głosu i charyzmatycznej osobowości. Największą popularność przyniosła jej współpraca z poznańskim raperem Mezo. Single „Ważne” i „Sacrum” doczekały się wielu nagród. Solową działalność Kasia Wilk rozpoczęła w 2008 roku wraz z premierą utworu „Pierwszy raz”. W tym samym roku ukazał się jej album „Unisono”, z utworem „Do kiedy jestem”, który zwyciężył w polskim finale Międzynarodowego Sopot Festival 2009.

Janusz Radek - aktor i wokalista, mistrz charakterystycznych i wyjątkowych interpretacji, niekwestionowany król liryki. Wydał dziewięć płyt, z czego trzy pokryły się złotem. Na swoim koncie ma współpracę z takimi muzykami i kompozytorami jak: Zbigniew Preisner, Leszek Możdżer, Stanisław Syrewicz, Piotr Zander, Piotr Rubik, Mateusz Pospieszalski, Leszek Biolik czy Robert Kasprzycki.

Katarzyna Ucherska - aktorka telewizyjna i teatralna, którą widzowie Polsatu znają z seriali „Tatuśkowie” i „Mecenas Porada”. Debiut na antenie stacji zaliczyła już w 2012 roku, co pamiętać mogą fani uważnie oglądający „Przyjaciółki”. Szerszej publiczności dała się poznać dzięki roli w serialu telewizyjnym „Dziewczyny ze Lwowa”. Na stałe związana jest z Teatrem Ateneum w Warszawie.

Jakub Zdrójkowski - aktor serialu komediowego „Kowalscy kontra Kowalscy”. Telewizyjną karierę zaczął bardzo wcześnie, występując w wielu produkcjach, jak na przykład „Hotel 52” emitowany na antenie Polsatu w latach 2010-2013. Doskonale odnajduje się też w przestrzeni dubbingowej. W 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” trzecie miejsce zajął jego brat bliźniak, Adam Zdrójkowski.

Katarzyna Polewany - aktorka po Akademii Sztuk Teatralnych w Krakowie. Występowała między innymi w spektaklach „Mayday 2” czy „Szalone nożyczki”. W dotychczasowej karierze współpracowała z Lesławem Żurkiem, Michałem Koterskim, Dominiką Gwit i... Michałem Milowiczem. Jak podkreśla, śpiewa to jej przeznaczenie. Imię dostała bowiem na cześć Kasi Sobczyk.

Robert Szpręgiel - solista Polskiej Opery Królewskiej, znakomity baryton, mający na koncie role w najsłynniejszych przedstawieniach operowych oraz partie wokalne w musicalach. Bierze również udział w licznych telewizyjnych projektach kulturalnych i artystycznych. Z koncertami i spektaklami teatralnymi odwiedza takie kraje jak Niemcy, Austria, Szwajcaria, Francja, Hiszpania, Słowenia, czy Japonia.

Ewa Błachnio - artystka kabaretowa, która dzięki występom w skeczach ma doświadczenie wokalne i aktorskie, a jesienią 2016 roku występowała w „Dancing with the Stars. Taniec z Gwiazdami”. Widzowie Polsatu znają ją też jako prowadzącą „Kabaret na żywo. Nowy skŁad”. Jak sama twierdzi, w show-biznesie nie powiedziała jeszcze ostatniego słowa!

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.