2022-06-28

Kasia Wilk na scenie programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

Znana wokalistka to druga z ogłoszonych gwiazd 17. edycji show. Piosenkarkę i autorkę tekstów widzowie znają z charakterystycznego głosu i charyzmatycznej osobowości. W muzycznym programie ważne są też umiejętności aktorskie i taneczne. Jak Kasia Wilk poradzi sobie z metamorfozami? „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” jesienią 2022 roku w Polsacie!

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Współpraca z gwiazdami
Kasia Wilk zadebiutowała na scenie w 2005 roku. Z zespołem Kto To i piosenką „Gdy minie sen” zajęła drugie miejsce na festiwalu w Opolu. Największą popularność przyniosła jej współpraca z poznańskim raperem Mezo. Single „Ważne” i „Sacrum” doczekały się wielu nagród. Za album „Eudaimonia”, z którego pochodzą te hity, otrzymała Złotą Płytę. Współpracowała także z Kayah, a od blisko piętnastu lat z Orkiestrą Adama Sztaby.

Kolekcjonerka nagród
Solową działalność Kasia Wilk rozpoczęła w 2008 roku wraz z premierą utworu „Pierwszy raz”. W tym samym roku ukazał się jej album „Unisono”, z utworem „Do kiedy jestem”, który zwyciężył w polskim finale Międzynarodowego Sopot Festival 2009. Kolejny album „Drugi raz” artystka wydała w 2011. Pochodzący z niej singiel „Escape” został nagrodzony „Brązową Premierą” na festiwalu w Opolu, a następny - „Po prostu” walczył o nagrodę na Sopot TOPtrendy Festiwal.

Niezwykła osobowość
Charyzma, a zarazem artystyczna wrażliwość sprawiają, że koncerty Kasi Wilk potrafią zarówno bawić, jak i wzruszać. Jest empatyczna i naturalna, zawsze w pełnej gotowości i koncentracji. Jej poczucie humoru i dystans do samej siebie sprawiają, że bez problemu nawiązuje kontakt z publicznością. Czy pomogą jej także w uzyskaniu przychylności jurorów muzycznego show Polsatu?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Twoja Twarz Brzmi Znajomo (@twojatwarzbrzmiznajomo)

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo