2022-05-26

Robert Janowski jurorem w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”

0

Zwycięzca 15. edycji od jesieni 2022 roku w muzycznym show Polsatu. Oficjalnie! Z roli jurora zrezygnował Krzysztof Cugowski, ze względu na inne zobowiązania zawodowe. Robert Janowski sprawdził się już jako członek jury. W jednym z odcinków szesnastej serii zastąpił Michała Wiśniewskiego. Jak będzie oceniał metamorfozy uczestników w siedemnastym sezonie „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Ponownie w jury
Robert Janowski format „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” zna jak nikt inny. W piętnastej edycji wygrał, występując w finale jako Eric Clapton. Do muzycznego show Polsatu powrócił wiosną 2022 roku, wykonując tytułową piosenkę z kultowego musicalu „Metro”. Na scenie towarzyszył mu wówczas między innymi Kris Adamski, choreograf programu. Niedługo później aktor i wokalista ponownie pojawił się w produkcji, zastępując w jury Michała Wiśniewskiego.

Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
Wówczas Robert Janowski sprawdził się w nowej roli jedynie gościnnie. W siedemnastym sezonie programu, do którego przygotowania trwają, będzie oceniał metamorfozy uczestników stale. Z roli jurora zrezygnował bowiem Krzysztof Cugowski, któremu na udział w show nie pozwoliły inne zobowiązania artystyczne. - Ocenianie kolegów z branży to odpowiedzialne i trudne zadanie. Dziesiątka jest tylko jedna i jako juror musisz ją przyznać, mając świadomość, że twój głos może zadecydować o wygranym odcinku, a czasem i finale - mówi Robert Janowski w rozmowie z POLSAT.PL. - Ratuje ten dyskomfort rozrywkowa formuła programu i to, że bawimy się tym, co robimy! - dodaje.

Jak Robert Janowski sprawdzi się, oceniając metamorfozy uczestników?

Twoja Twarz Brzmi Znajomo jesienią 2022 roku w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo

Komentarze