2022-08-09

Kasia Wilk: Ten program to wyjście ze strefy komfortu

Wokalistka o wyzwaniach w siedemnastej edycji muzycznego show. Kasia Wilk opowiada o ciężkiej pracy nad scenicznymi metamorfozami. W rozmowie z POLSAT.PL i Polsat Go zdradza także, jakie zmiany zaszły w jej życiu po podjęciu decyzji o udziale w programie. Nowe odcinki „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatboxgo.pl.

Sprawdzian w zaskakujących rolach
Kasia Wilk rozmawiała z koleżankami i kolegami z branży, którzy mieli już okazję wystąpić w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. - Nie jest tak, że artyści wykonują w programie utwory, w których się dobrze czują. Jest zupełnie odwrotnie! Dlatego pierwsze skojarzenie z show to wyjście ze swojej strefy komfortu - mówi autorka przeboju „Pierwszy raz”. - Chodzi o to, żeby się sprawdzić w zaskakujących rolach. Zatem jeśli ja jestem kojarzona z bluesem, R&B, soulem, to mogę się spodziewać piosenki artystki klasycznej do wykonania -  przewiduje.

Poświecenia dla pracy
Piosenkarka zdradza, jak podchodzi do obowiązków związanych z show. - To jest ciężka praca. Osoby, które tak jak ja nie mieszkają w Warszawie, muszą się tu przeprowadzić, bo treningi są codziennie. Do jednego odcinka przygotowujemy się aż pięć-sześć dni - podkreśla. Mówi także, że jest bardzo ciekawa zajęć wokalnych z Agnieszką Hekiert.

Reakcja na oceny jurorów
- Nigdy dobrze nie znosiłam ocen - przyznaje Kasia Wilk w rozmowie z POLSAT.PL. - Ciężko zdystansować się do sytuacji, w której tydzień lub dłużej pracujesz nad czymś, oddajesz się temu całkowicie i poddawane jest to opinii - dodaje. - Podejrzewam, że jury nie będzie zostawiać na nas suchej nitki, choć są empatycznymi ludźmi - obawia się artystka.

Jak ocenia pozostałych uczestników w siedemnastej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” i co mówi o swoich umiejętnościach aktorskich?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.