2022-07-20

Michał Milowicz w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”: Lekko nie jest!

Michał Milowicz dołączył do uczestników 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Podobnie jak reszta ekipy ma za sobą pierwsze zajęcia z trenerami wokalnymi i choreografami, a także debiut na słynnej scenie programu. Z pewnością doświadczył już też pracy z genialnymi charakteryzatorami show. Jakie są pierwsze wrażenia aktora po próbach do premierowego odcinka nowej serii?

Próby w toku
Aktorzy i wokaliści biorący udział w kolejnej edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” spotykają się na próbach. Tym jak ćwiczą piosenki i układy taneczne chwalą się w internecie, ale dyskretnie, nie zdradzając, w kogo się wcielą i jakie utwory będą prezentować. Podrzucane przez nich zagadki mogą jednak naprowadzić fanów na trop tego, co zobaczą jesienią.

Emocje i trudności
Jednym z trenujących uczestników jest Michał Milowicz. Mimo że nie raz próbował swoich sił w naśladowaniu Elvisa Presleya, tym razem przyznaje, że program jest dla niego wyzwaniem. - Pierwsze próby sceniczne za mną, pierwszy stres, pierwsze lekkie rozedrganie. Nie będę jeszcze zdradzał, w kogo się będę wcielał, ale trzymajcie kciuki, bo lekko nie jest - mówi w nagraniu.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Michal Milowicz (@michal_milowicz)

Uczestnicy 17. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”
W nowych odcinkach, które pojawią się na antenie od piątku 2 września 2022 roku, w postacie gwiazd muzyki oprócz Michała Milowicza wcielać się będą: Kasia Wilk, Janusz Radek, Katarzyna Ucherska, Kuba Zdrójkowski, Katarzyna Polewany, Robert Szpręgiel i Ewa Błachnio.

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 września w piątek o godz. 20:05 w Telewizji POLSAT.

Oficjalny profil „Twoja Twarz Brzmi Znajomo” na Instagramie - @twojatwarzbrzmiznajomo