2022-07-27

Jakub Zdrójkowski w POLSAT.PL: Porady od brata mile widziane!

0

Aktor w rozmowie o udziale w 17. edycji programu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jakub Zdrójkowski został uczestnikiem show, w którym wcześniej brał udział jego brat Adam. Czy mieli już okazję o tym porozmawiać? Jaka postać byłaby wymarzona dla gwiazdy serialu „Kowalscy kontra Kowalscy”? Czego możemy się spodziewać po jego udziale w produkcji? Nowe odcinki muzycznego show od 2 września w piątki o godz. 20:05 w Polsacie.

Oglądaj Twoja Twarz Brzmi Znajomo online na polsatgo.pl.

Najbliżsi pomogą
Adam Zdrójkowski był uczestnikiem piętnastego sezonu „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. Jego doświadczenie z pewnością może pomóc młodszemu bratu, choć to dopiero początek drogi. - Nie mieliśmy jeszcze okazji tak szeroko obgadać mojego uczestnictwa. Adam do tej pory odgrzebuje się ze swojej obecności. Rzeczywiście jest to bardzo wymagający projekt, tyle zdążyłem się od niego dowiedzieć - zdradza Jakub, po czym dodaje pewny siebie: - Jestem przygotowany na ciężką pracę.

Największy atut
Gwiazda serialu „Kowalscy kontra Kowalscy” jest gotowa na nowe wyzwania. - Stawiam na aktorstwo, na to kładę nacisk. Tanecznie czuje się lepiej niż wokalnie, bo o taniec się otarłem jako mały chłopak i nastolatek. Były lekcje hip-hopu, akrobatyka - przyznaje aktor. A jak ocenia swoje pozostałe talenty? - O taniec się nie martwię, czuję rytm. Zobaczymy jak ze śpiewem - zastanawia się.

Co przyniesie losowanie?
Aktor liczy na przychylność kołowrotka i dobór metamorfoz. - Z artystów, których chciałbym odwzorować na pewno jest Rick Astley - ujawnia. - W tym się dobrze czuję, a poza tym nigdy nie starałem się naśladować głosów artystów, których słuchałem. Zarówno dla widzów, jak i dla mnie, to jest jedna wielka niewiadoma - dodaje na koniec.

Co jeszcze mówi aktor o swoim udziale w „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”?

  

Twoja Twarz Brzmi Znajomo od 2 września w piątki o godz. 20:05 Telewizji POLSAT.

 

Komentarze