2022-08-11

Klara Williams wróciła do serialu „Pierwsza miłość”. Kogo gra?

Po krótkiej przerwie aktorka dołączyła do obsady produkcji. Do pracy na planie przystąpiła po pokonaniu ogromnych trudności w życiu prywatnym. A co czeka jej bohaterkę? Joanna, w którą wciela się Klara Williams, musi sprawdzić się w roli kelnerki. Jak poradzi sobie z kolejnymi wyzwaniami? Nowe odcinki serialu „Pierwsza miłość” od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku w Polsacie.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatboxgo.pl.

„Pierwsza miłość”: Nowe wątki jesienią 2022
Julita (Dagmara Bryzek) spotyka się z bogatym i przystojnym właścicielem Kasyna (Sebastian Ksawery Szlenkier), który rozpieszcza ukochaną zagranicznymi podróżami i drogimi prezentami. Pewnego dnia kupuje jej w prezencie bar. Julita jest w siódmym niebie. Uważa, że świetnie sobie poradzi, ale bardzo szybko okazuje się, że nie daje rady sama. Dzięki prezentowi od Sebastiana losy dziewczyny oraz Anki (Anna Pentz), Kamila (Igor Paszczyk) i Filipa (Dominik Smaruj) znów się krzyżują.

Kogo gra Klara Williams?
W barze Julity pojawia się kilka nowych kelnerek. Jedną z nich jest Joanna - w tej roli do serialu wraca Klara Williams. Wcześniej widzowie poznali ją jako sekretarkę w klinice Grażyny Weksler (Grażyna Wolszczak). Dziewczyna bardzo namieszała w miejscu pracy. Była w zmowie z doktorem Wenerskim (Przemysław Sadowski), który fałszował wyniki badań nad nowym lekiem. Zachowanie Asi mocno wpłynęło także na życie prywatne bohaterów. Czy podobnie będzie tym razem?

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Pierwsza Miłość (@pierwszamilosc)

Powrót po wypadku
Aktorka w czerwcu 2022 roku padła ofiarą dramatycznego incydentu podczas prób do spektaklu. Element scenografii spadł na nią i przygniótł do sceny. Jak podkreśla, jej życie było realnie zagrożone! Artystka podzieliła się z fanami historią w mediach społecznościowych, prosząc o wsparcie i trzymanie kciuków. Na szczęście ostatecznie Klara Williams wróciła do pełni sił i pracy na planie.

Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość od 29 sierpnia od poniedziałku do piątku w Telewizji POLSAT.