2022-06-19

Klara Williams miała wypadek. „Czuję wdzięczność, że żyję”

0

Aktorka serialu „Pierwsza miłość” ofiarą dramatycznego incydentu podczas prób do nowego spektaklu. Klara Williams ucierpiała, kiedy element scenografii spadł na nią i przygniótł do sceny. Jak opisuje, jej życie stało pod znakiem zapytania, ale szczęśliwie powoli wraca do zdrowia. Utalentowana artystka podzieliła się całą historią ze swoimi fanami w mediach społecznościowych.

Oglądaj Pierwsza miłość online na polsatgo.pl.

Potrzebne wsparcie
Klara Williams w piątek 17 czerwca zamieściła krótki wpis i zdjęcie, na którym leży w szpitalnym łóżku. „Miałam poważny wypadek i od kilku dni jestem w szpitalu. Było dość groźnie, ale całe szczęście sytuacja jest już opanowana. Mam bardzo poważnie złamany nos, krwiak na czole, ręce na temblaku i wiele obrażeń na całym ciele…” - opisywała aktorka. Zwróciła się także do swoich znajomych i fanów z prośbą, aby podnieśli ją na duchu. „Wysyłajcie proszę do mnie dobrą energię i życzenia szybkiego powrotu do zdrowia. Bardzo mi teraz potrzebne Wasze wsparcie” - tłumaczyła wcielająca się w serialu „Pierwsza milłość” w Asię artystka.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klara Williams✨ (@klarawilliams.official)

Życzenia od koleżanek i kolegów z show Polsatu
Na post Klary Williams zareagowali między innymi Kasia Łaska, Barbara Kurdej-Szatan, Tomasz Ciachorowski i Adam Zdrójkowski, z którymi wspólnie występowała w 15. edycji „Twoja Twarz Brzmi Znajomo”. „Malutkaaaa! Tulę mocno”, „Klarcia, wracaj do pełnego zdrowia jak najprędzej…”, „Tulę Cię Klara”, „Wspieramy!” - napisali kolejno, a serduszko dodał zasiadający w tamtej odsłonie show w jury Gromee. Aktorka w innych komentarzach otrzymała mnóstwo ciepłych słów i życzeń szybkiego powrotu do zdrowia.

Szczegóły wypadku
Kiedy samopoczucie poprawiło się na tyle, żeby móc napisać kolejną wiadomość, Klara Williams podziękowała za otrzymane wsparcie, a także zdradziła, w jaki sposób znalazła się w szpitalu. „Moje życie było pod znakiem zapytania, dlatego zamiast narzekać na ból naprawdę czuje ogromną wdzięczność, że żyje” - napisała, po czym dodała: „Do wypadku doszło w moim teatrze w czasie prób do nowego spektaklu. Nie jestem na razie w stanie opisać tej całej sytuacji, w każdym razie bardzo ciężki element scenografii spadł na mnie z wielka siła i przygniótł mnie do ziemi, przygniatając mi ręce, a ja z całym impetem uderzyłam twarzą o scenę…”.

 
 
 
 
 
Wyświetl ten post na Instagramie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Post udostępniony przez Klara Williams✨ (@klarawilliams.official)

Życzymy dużo zdrowia!

Nowe odcinki serialu Pierwsza miłość po wakacjach w Telewizji POLSAT.

Komentarze